Nejlepší vánoční dárky pro lidi, kteří říkají, že mají všechno

prosinec

7

2016

Nejlepší vánoční dárky pro lidi, kteří říkají, že mají všechno

| 2016-12-07T10:36:40+00:00 7. prosinec 2016 | #tipy |

Nejlepší vánoční dárky pro lidi, kteří říkají, že mají všechno

Určitě máte ve svém okolí někoho, koho chcete obdarovat vánočním dárkem, ale nevíte čím. Buď proto, že si sám koupí v podstatě cokoliv, nebo je zde ta známá fráze, že nic nechce.

Dejte jim vzpomínky

Mohou mít všechny hmotné statky, po kterých jejich srdce touží. Ale pravděpodobně zapomněli na některé dobré časy, které se v jejich životech odehrály. A lidé rádi vzpomínají na to dobré. Prostřednictvím starých fotek jim to můžete připomenout. Projděte všechny fotografie, kde jste vy a dotyčné osoby. Poté kupte album, nebo vyrobte unikátní plochu, na kterou tyto fotografie vložíte. Dobrou volbou mohou být i fotoknihy, které jdou v dnešní době lehce vytvořit. Tím budou všechny fotografie hezky na jednom místě. Každou fotografii můžete navíc popsat svoji vlastní vzpomínkou.

Dejte jim zkušenosti, o které projevili zájem

Zkušenosti jsou vždy velkým darem. A je také docela dobrá šance, že obdarovaný se při této činnosti bude cítit šťastný. Klíčem k úspěchu je to, že budete vědět, že dotyčná osoba chce danou činnost provozovat. Ne každý chce totiž skákat padákem nebo letět balónem. Najděte přesně tu činnost, pro kterou má obdarovaná osoba vášeň a chce si v ní zlepšit svoje dovednosti. Mohou to být třeba kurzy vaření, taneční lekce, jazykové pobyty, masáže a další.

Dejte jim svůj čas

Čas je stále jednou z nejcennějších věcí na světě. Konečný dar může třeba vypadat tak, že naplánujete bezvadný výlet s rodinou nebo přáteli. Pomůžete svým známým s prací, na kterou sami nestačí. Naplánujete jeden den plný zábavy. Svým přátelům nabídnete hlídání dětí nebo domácích zvířat, aby se mohli dostat z domu a bavit se po svém. Nebo jim jen řekněte, že budete celý den jejich asistentem při všem, co si sami zvolí. V těchto případech je důležité vše dobře promyslet. Aby bylo jasné, že jste ochotni jít nad rámec svých všedních zvyklostí. Protože například pomoc s vynášením odpadků, není zrovna obřím darem.

Dejte jim exkluzivní věc z běžné spotřeby, které si sami kupují

Když už někdo má všechno a Vás nic nenapadá, tak se podívejte na běžné spotřební věci, které si sám kupuje. Pokud má někdo rád whisky, tak sežeňte takovou, kterou si běžně nekupuje. Nebo má rád sýry? Najděte několik vybraných gurmánských kousků. Nikdo nebude zklamán věcí zadarmo, kterou si sám tak jako tak kupuje. Dobrým nápadem může být i kombinace kvalitních čajů společně s oblíbenou knihou. Je důležité najít něco, při kterém bude obdarovaný přesně vědět, že jste to vybrali přesně pro něj.

Dejte jim službu nebo členství, které vylepšuje to, co už mají

Mají bezvadný stereo systém? Co takhle prémiové členství pro streamování hudby. Rádi sledují filmy na svém vybaveném domácím kině? Dejte jim předplatné na nějaké TV vysílání plné HD filmů. Pečují o svoje auto, jak kdyby to byl člen rodiny? Co takhle poukaz do nějaké prémiové myčky aut. Pokud nad podobným stylem dárků přemýšlíte o svých prarodičů, tak myslete především na to, že tento dar by jim měl ulehčit život. Co takhle služby, které zajišťují dodávku potravin až do domu?

Dejte jim něco s jejich vlastním jménem

Je to skvělý způsob, jak zvýšit citovou hodnotu věcí, které už mají. Jednoduše tím docílíte rytím nebo vyšíváním. Má Váš přítel, který rád vaří, nějaký speciální nůž od šéfkuchaře? Co takhle do něj nechat vyrýt jeho jméno? Nebo rád cestuje? Co si takhle vypůjčit jeho oblíbené zavazadlo a nechat ho trochu vyzdobit jeho osobním monogramem. Různé nástroje, šperky a hodinky jsou skvělými kandidáty na gravírování. To stejné platí o oblečení, peněženkách a dalších věcech, na kterých se může objevit buď jejich jméno, nebo oblíbený citát.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.