Nejlepší fitness hrazdy

říjen

3

2017

Nejlepší fitness hrazdy

| 2017-10-03T20:26:15+00:00 3. říjen 2017 | #lifestyle |

Nejlepší fitness hrazdy

Dělat shyby je těžké. Málo kdo je má rád, málo kdo jich udělá víc než tři a málo kdo má rád, když ho u toho někdo sleduje. Zvlášť, když je jeho cílem zvednout se třikrát za sebou a ono to nejde a nejde. A přesto odborníci na fitness tvrdí, že je to jedno z nejúčinnějších cvičení. Zpevní celé tělo a zvýší vaši sílu. Proto vám ukážeme, jaké hrazdy a systémy na shybové cvičení jsou nejlepší. Jsou to systémy navržené pro efektivní výsledky v kratší době a pohodně použitelné u vás doma. Navíc nemusíte cestovat do posilovny a tím ušetříte svůj čas. A mimochodem, nezapomeňte se, před každým cvičením pořádně nakopnout. Tak jako u všeho, co nakupujete i u fitness produktů jako je posilovací zařízení musíte vědět, co od nich očekáváte. Napište si seznam klíčových vlastností a pak vyrazte na nákup.
 • Instalace: snadná instalace vám ušetří čas a peníze za najímání odborníka.
 • Kompaktnost: nezapomeňte na prostor, kde bude zařízení umístěno, potřebujete něco přenosného a hlavně vlezoucího se mezi dveře.
 • Trvanlivost: vyberte zařízení, které je vyrobené z oceli a uschovatelné ve skříni.
 • Multifunkčnost: přemýšlejte, co všechno chcete na zařízení posilovat. Jsou různé typy strojů od hrazd až po domácí posilovny.
 • Pákový efekt: stroj na cvičení musí být v prvním případě stabilní. Takže vyberte stroj nebo tyč pouze ze silnými úchyty.
 • Nosnost: u standardních tyčí je nosnost 135 kilogramů, ale seženete tyč i s větší nosností.

Rozdělení hrazd a zvedacích zařízení

 • Dveřní: teleskopické hrazda, které se klínuje mezi zárubně dveří. Není třeba žádná montáž.
 • Volné stojící: posilovací věže stabilně stojící na zemi
 • Přenosné: lehce rozložitelná a lehká zařízení
 • Stanice: posilovací stanice pro domácí tělocvičny
 • Stěna/strop: hrazda je připevněna ke stropu nebo stěně rovnoběžně se zemí

Typy všech možných i nemožných hrazd, které jsou na trhu:

Multifunkční hrazda Její konstrukce je prakticky nezničitelná, je vyrobená z nejlepší oceli a celoživotní záruka to potvrzuje. Má až 12 úchopů a řadu rukojetí pro různě prováděné cviky. Skvělý pro dynamický trénink doma, aniž byste museli vyloupit banku. Fitness multi-gym hrazda do dveří Tato hrazda je vybavena ochranou zárubně a můžete se na ní vytahovat bez jakéhokoliv poškození okolních stěn. Její montáž je velmi snadná, patentovaný kryt zablokuje hrazdu na místě. Rozměry hrazdy jsou minimální, příchytky na lištu jdou nastavit ve svislé i vodorovné poloze. Tyto vlastnosti činí hrazdu kompletním zařízením pro trénink horní části těla za výbornou cenu. Teleskopická dveřní hrazda Tato hrazda je určena pro nováčky, má základní provedení i design. Dvě rukojeti umožňují cvičení standardních zdvihů. Instalace je velmi jednoduchá a je cenově dostupná prakticky každému. Hrazda Gorila – zlatý střed Tato hrazda vybavená patentovanými svěráky, zajišťuje až třikrát větší zpevnění trupu. Gorila má řadu příslušenství plug and play. Dveřní hrazda Stamina Trainer plus Uváděna je jako dveřní hrazda, ale její vlastnosti 4v1 nám dovolují ji používat i na zemi. Má 5 poloh rukojetí a je výborná na všestranné použití. Posilovací věž Zdvihová a spouštěcí věž pro pohodlné cvičení doma. Věž se dá postavit do jakéhokoliv rohu. A další výhodou je, využití spodní části jako rukojeti. Monstrózní létající hrazda Zátěžový žebřík, který pomáhá zlepšovat gymnastickou sílu a koordinaci očí a rukou. Postupem napříč všemi čtyřmi hrazdami nabíráte svaly a zvedáte svoji úroveň mezi sportovci. Ekvalizér neboli vyrovnávač Cvičení na této rampě je velmi oblíbené a najdete ho v každé dobré posilovně. Ekvalizér pracuje na základě stability a nutí vás používat svou vlastní váhu jako odpor. Je navržena Marcem Leertem, mistrem v bojovém umění Taekwondo. Těžká hrazda Hrazda o nosnosti 320 kilogramů umožňuje nejméně 28 pozic cvičení. Je uzpůsobena hlavně profesionálům, kteří se snaží své dovednosti stále zlepšovat. Díky velkému prostoru jim hrazda umožňuje mnoho vedlejších cviků. Stěnová hrazda Tento typ hrazdy je ideální do prostor, kde není možné dát hrazdu mezi dveře. Hrazda se montuje do betonu a je nastavitelná svisle i vodorovně. Na hrazdu se dá připojit další sportovní náčiní, jako jsou třeba kruhy pro gymnasty. Stropní hrazda Jestliže máte doma vysoké stropy, je škoda je nevyužít. Na to je ideální stropní hrazda. Dodává se včetně montážního materiálu, paralelních úchytů a pevných tyčí. Má tři polohy uchopení. Bronzový design je elegantní, takže se hodí i do vašeho obýváku a přitom nezabere ani kousek místa.  Vše v jednom Jestliže neradi cvičíte mezi ostatními a rozpočet vám dovolí, stroj vám vynahradí vybavenou tělocvičnu. Konstrukce z ocelových trubek o průměru např. 14 mm je prakticky nezničitelná. Domácí posilovna má všestranné využití pro celou rodinu.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.