Nejlepší aquaparky v ČR

srpen

24

2016

Nejlepší aquaparky v ČR

| 2016-08-24T11:08:56+00:0024. srpen 2016 | |

Nejlepší aquaparky v ČR

Aquapalace Praha

Aquapalce Praha je unikátní sportovně relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Aquapark je tvořen třemi paláci. Prvním z nich je palác dobrodružství, který je zaměřen převážně pro milovníky adrenalinu. Nachází se zde 5 tobogánů, 3 skluzavky a spacebowl.

Druhým palácem je palác pokladů, který se zaměřuje na rodiny s dětmi. Je zde bazén s umělým vlnobitím, několik brouzdališť a skluzavek pro nejmenší. Najdete zde také dětské vodní hřiště a vrak pirátské lodi.

Třetím a posledním palácem je palác relaxu. Jeho zaměření je převážně na odpočinek. Najdete zde bazén na kondiční plavání, vířivky a relaxační zóny s lehátky. dále v aquaparku je rozsáhlý saunový svět, kde je celkem 14 různých druhů saunových kabin.

Celodenní sranda Vás v tomto aquaparku přijde jako dospělého jednotlivce na 719kč.

aquapalace-cestlice-1

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia je nejmodernější aquapark v České republice. Co Vás ve vodním světě čeká? Najdete tu 12 bazénů, které mají dohromady celkovou rozlohu 3000 metrů čtverečních s vodou z geotermálního vrtu. V areálu na Vás dál čeká 20 různých tobogánů a skluzavek. V tomto aquaparku je také jedna rarita a sice atrakce Abyss a Boomerango, která je jediná svého druhu v celé Evropě. Pro lidi, kteří chtějí relaxovat tu čeká 24 saun a procedur. Masáže a další program jsou pak samozřejmostí.

Celodenní vstup Vás potom přijde na 550kč.

th_uvod_800x600

Centrum Babylon Liberec

Nově rekonstruovaný aquapark babylon do stylu Julese Verna nabízí spoustu zábavy. K dispozici jsou zde bazény, skluzavky, divoká řeka a čtyři tobogány. Výjimkou nejsou ani romantické jeskyně, vířivky, nebo akvária s mořskou faunou. Největším hitem je atrakce Aquazorbing a Aquaroller. Součástí aquaparku je první české science centrum iQpark, největší zrcadlový labyrint či podzemní adventure golf.

Celodenní vstupné pro návštěvníka nad 180cm je za 350-390kč.

55a9038d6fe30dan2517.small

Aquapark Olomouc

Rozsáhlý moderní aquapark je tvořen vnitřní a venkovní částí. Největším lákadlem je jeden z nejdelších tobogánů v ČR sjízdný na nafukovacích matracích. Hlavní bazén má délku 55 metrů a teplotu 28 stupňů Celsia. Dále se zde nachází několik menších bazénků, spacebowl, masážní bazén, vířivky, dětský bazén, chrliče, vodní trampolíny, skluzavky a další. Masáže a podobné procedury jsou samozřejmostí.

Celodenní vstupné je od 350kč.

olomouc-aquapark59

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.