Nejlépe placené topmodelky na světě

říjen

7

2016

Nejlépe placené topmodelky na světě

| 2016-10-07T01:29:35+00:00 7. říjen 2016 | #zajímavosti#kočky |

Nejlépe placené topmodelky na světě

Jsou mladé, krásné a jejich bankovní konta jsou nacpaná k prasknutí. Podívejte se na 5 nejlépe placených topmodelek světa za rok 2015.

1.- Gisele Bündchen

gisele-bundchen Příjem: 44 milionů USD Narodila se 20. července 1980 v Brazílii. Je supermodelka, občas si zahraje ve filmu a také se prezentuje jako velvyslankyně Dobré vůle pro programy životního prostředí Organizace spojených národů. Od roku 2000 patřila asi šest let k andělům Victoria's Secret. Je v žebříčku šestnácti nejbohatších žen, které se pohybují v zábavním průmyslu. Časopis Forbes již dříve uvedl, že má velké ambice stát se historicky první dolarovou miliardářkou, která si na svoje jmění přišla především v top-modelingu. Bohužel kvůli tomuto tvrzení měla poté velké problémy s finančním úřadem. Někteří lidé tvrdí, že Gisele stvořil sám Bůh.

2.- Cara Delevingne

cara-delevingne Příjem: 9 milionů USD Cara se narodila 12. srpna 1992 v Londýně. Za svůj mladiství věk toho stihla opravdu hodně. Stala se modelkou, herečkou a zpěvačkou. A také se dostala na druhé místo v tomto žebříčku. Její tvář se ocitla na titulních stranách několika významných časopisů. Má podepsanou smlouvu s předními anglickými značkami, které se věnují módě. A prošla si už sedmi filmovými rolemi. Ve světě médiích je stále probíraná kvůli svoji sexuální orientaci. Tu si bohužel doteď nedokázala určit ani ona sama. Občas je viděna s chlapcem, občas s dívkou.

3.- Adriana Lima

adriana-lima Příjem: 9 milionů USD Další topmodelka, která pochází z Brazílie. Narodila se 12. června 1981. Poprvé byla objevena ve 13 letech v nákupním středisku. První úspěch se dostavil v 15 letech, kdy získala titul Ford Supermodel Brazílie. Chvíli poté vycestovala do NY. Tam získala několik kontraktů pro prestižní modelingové agentury. Ihned po první kampani byla zahrnuta dalšími nabídkami během okamžiku se dostala mezi nejžádanější modelky světa. Adriana si také zahrála ve filmu. Byla to menší role v díle The follow. I přesto, že prožila dětství v rozvrácené rodině, tak jak sama řekla, nic by neměnila. Aktuálně má dvě děti a stále se věnuje modelingu spodního prádla.

 4.- Doutzen Kroes

doutzen-kroes Příjem: 7,5 milionů USD Modelka se narodila 23. ledna 1985 v Holandsku. Je další v řadě krásek, které se proslavily díky značce Victoria's Secret. S tou začala poprvé spolupracovat v roce 2004. Od časopisu Vogue získala v roce 2005 ocenění modelka roku. V roce 2011 si zahrála ve filmu Nova Zembla. Její první kroky však nebyly na mole, ale na ledě. Začínala totiž jako rychlobruslařka. Její plné rty a kočičí oči zaujmou skoro každého, kdo ji poprvé uvidí. Ve světě modelingu je velmi oblíbená pro svoji skromnost. Svůj volný čas nejraději tráví ve své rodné vesničce na severu Holandska.

5.- Natalia Vodianova

natalia-vodianova Příjem: 7 milionů USD Tato modelka pochází z Ruska, kde se narodila 28. února 1982. Celý její příběh zní, jako by byl z pohádky. Vyrůstala s matkou a sestrou. Od mala musela tvrdě pracovat v obchodě s ovocem, který patřil jejich rodině. V patnácti se osamostatnila a pořídila si svůj vlastní stánek s ovocem a zeleninou. U kterého ji jednou objevil člověk z francouzské modelingové agentury. Ten ji pozval do Paříže za prací modelky. Jediná podmínka byla, že se musí za tři měsíce naučit anglicky. Což díky bohu zvládla. Poté jí už nic nebránilo v tom stát se špičkou ve svém oboru. Mimochodem její manžel je lord, který pochází z velmi bohaté a vlivné rodiny. Její tvář se objevila například v kampaních pro značky Gucci nebo Calvin Klein. V roce 2010 si zahrála ve filmu Souboj Titánů. Všechny výše zmíněné příjmy jsou za uplynulý rok 2015 a dal je dohromady časopis Forbes.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.