Nejjednodušší způsob, jak zastavit krvácení z nosu

březen

28

2017

Nejjednodušší způsob, jak zastavit krvácení z nosu

| 2017-03-28T13:55:49+00:0028. březen 2017 | #zajímavosti |

Nejjednodušší způsob, jak zastavit krvácení z nosu

Krvácení z nosu je obvykle hlavně nepříjemné. Spíš, než aby bylo bolestivé. Přesto se ho snaží každý člověk zastavit co nejdříve, jak je to možné. Pravděpodobně jste slyšeli nejrůznější domácí způsoby, jak krvácení z nosu rychle a dobře zastavit. Bohužel většina z nich jsou pouze žvásty. Třeba umístění ledového obkladu na krk, neprokázal vůbec slibné účinky ve studiích. Stejné to je i s umístěním ledového obkladu na čelo. Naštěstí existuje trik, který velmi dobře funguje. Proces demonstruje Dr. Howard LeWine, doktor na Harvardu. Zde je přímý odkaz na videonávod Dr. Howard LeWine.

1.- Začněte tím, že naklopíte hlavu dopředu. Uklidníte dech a také zklidníte svoje myšlenky.

2.- Položte palec a ukazováček na obou stranách nosních dírek.

3.- Prsty posuňte do míst, kde končí kost a začíná chrupavka.

4.- Takto si držte nos malým tlakem, dokud se krvácení nezastaví. Možná budete muset trochu upravit držení nosu Vašimi prsty.

Tento postup by měl obvykle stačit, aby se krvácení z nosu rychle zastavilo. Pokud by tomu tak nebylo, tak musíte přejít na záložní plán. Dejte si do nosu nějaký savý materiál, ideálně papírový ubrousek, gáza, atd. Budete sice vypadat trochu hloupě, ale také se Vám podaří vypnout krevní kohoutek, který je v nose.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.