Nejhorší tetování, která přestala být cool rychlostí blesku

červen

22

2021

Nejhorší tetování, která přestala být cool rychlostí blesku

| 2021-06-22T23:26:55+00:0022. červen 2021 | #zajímavosti#WTF#kikotes |

Chystáte se k tatérovi a ještě přesně nevíte, co si dáte tetovat? Malá rada: Co je trendy na sítích nepatří na vaše tělo! Přesvědčte se na vlastní oči.

Gangam Style

Co někoho vede k tomu, že si nechá vytetovat název jakéhokoliv hitu, natož tohoto? Majitelku prostě nenapadlo, že každý hit jednou poleze všem na nervy a časem se na něj zapomene. Gratulujeme.

Brace Yourselves

To samé platí pro seriály. Jsou sice většinou trvanlivější než songy, ale než si některou z kdysi populárních hlášek dáte na čelo, počkejte si na poslední sezonu.

Bernie kdo?

Ano, navštívit tetovací salon v době, kdy běží meme s mrznoucím senátorem Bernie Sandersem na inaguraci Joe Bidena, může svádět k tomu to zvěčnit. Ale stačí pár let a máte jen starýho páprdu bez kontextu.

Harlem koktejl?

Vsadíme se, že video mem Harlem Shake si stěží vybavíte už teď. A jak tuhle kérku bude mladík vysvětlovat svý dětem netuší ani on.

Co je to za hadr?

Pamatujete virální hit, kdy se koukalo na šaty a někdo je viděl zlato-bílé a někdo modro-černé? My už ne. Ale tento frajer bude vzpomínat ještě na smrtelné posteli.

Harambe

Harambe, ne? Nevíte? Bylo nebylo, tříleté dítě spadlo do výběhu goril v zoo v Cincinnati. Jedna z goril nížinných jménem Harambe chlapcem trochu smýkala vodním příkopem a přitom mu neublížila. Za to goriláka čekala kulka a svět sdílel hashtag #RIPHarambe. Tetovat a tweetovat je ale docela rozdíl.

Na obou fotkách stejná noha, jen vpravo už jde jde o cover-up (a bohužel ne moc dobrý).

Levý žralok Kataríny Perryové

Pamatujete si legendární vystoupení Katy Perry na Super Bowlu, kde se tanečníci v kostýmu žraloka sotva mohli hýbat a ten levý byl navíc zcela mimo rytmus? Ne? Přesto je jeden člověk, který si to bude pamatovat nadosmrti. Gratulujeme a posílíme písničku Baby Shark.

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.