Na korejském fotbale vyřešili zákaz fanoušků originálně - fandily silikonové panny

květen

19

2020

Na korejském fotbale vyřešili zákaz fanoušků originálně - fandily silikonové panny

| 2020-05-19T16:38:49+00:0019. květen 2020 | #sport#LostInAsia |

Jihokorejský fotbalový tým FC Soul se ve snaze namotivovat hráče rozhodl do povinně prázdných tribun umístit několik figurín představujících diváky. Bohužel si pak užili perné chvilky, když některým fandům začalo vadit, že šlo o realistické umělé sexuální společnice. 

Klub popřel, že by v domácím zápase proti Gwangju FC na stadionu v Soulu usadili na prázdná místa sexuální panny, ale na Instagramu klub vyjádřil nad touto kontroverzní událostí upřímnou lítost.

FC Soul uvedl, že to byly prostě manekýny a měly přinést do zápasu prvek zábavy. Což o to, zábavné to jistě je, ale zajímavé bylo, že figuríny fanoušků byly v drtivé většině pouze ženského pohlaví. Byly také nápadně realistické a společnost Dalkom, která tyto neúnavné fanynky dodala, se výrobou sexuálních partnerek, které musí do skříně kdykoli přijde návštěva, rozhodně zabývá.

Tady ale FC Soul rozhodně nechceme soudit, v některých oblastech v Asii je silikonová společnice mnohem běžnější než u nás a jejich majitelé s nimi mají vážný intimní vztah. Alespoň se panny na chvíli posadily.

Ženy 3D, muži v pozadí 2D.

Celá akce navíc jak se zdá zabrala, Soul porazil Gwangju 1:0. Zajímavé také je, že korejská liga kromě tradičních prázdných stadionů a zákazu podání rukou přidala k preventivním opatřením i zákaz plivání, konverzacei z blízka a také přehnané oslavy gólů. Asi aby fanoušci nešli zbytečně do varu.

Vzácný exemplář 3D samečka ve svém přirozeném habitatu. Povšimněte si ochranného zbarvení.

Možná, že kdyby se zavedlo něco podobného u nás - v zemi, kde není nic hanba - také by někteří fotbalisté pookřáli. Korejský klub sice čelí pohoršeným komentářům, ale za mě lepší silikon, než parta rasistických vypatlanců.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.