Louis Vuitton vyrábí i sportovní náčiní. Podívejte se na kousky s cenovkami z říše snů

květen

30

2020

Louis Vuitton vyrábí i sportovní náčiní. Podívejte se na kousky s cenovkami z říše snů

| 2020-05-30T23:36:55+00:0030. květen 2020 | #sport#design#fashionista |

Mnoho lidí si v posledních měsících dalo závazek využít pobyt doma ke zlepšení fyzičky nebo hubnutí do plavek. E-shopy se sportovním zbožím zaznamenaly několikanásobky svých obvyklých tržeb, ale pokud pro vás utrácení vysokých částek není problém, nemůže vás nákup činek mall.cz uspokojit. Naštěstí je tu světová módní stáj Louise Vuittona, která vám dovolí sportovat jako nikdo druhý.

Činky

70.000 Kč

Tyto tříkilové činky s lehkým retro nádechem vám vytvarují svalíky jako žádné jiné. Za cenu ojeté Octavie si můžete vybavit domácí posilovnu dvěma činkami s monogramem LV. Kombinace pískovaného a lesklého kovu zaručí, že činky nemusíte neustále poklízet, ty totiž neudělají ostudu ani na stole v právnické kanceláři.

Švihadlo Christopher

17.000 Kč

Tohle třímetrové švihadlo s koženými rukojeťmi možná nereflektuje současnou módu rychlostních švihadel, ale na váš páteční CrossFit do místní posilovny si jej stejně brát nebudete. Pokud se vám 17.000 zdá o pár korun víc, než jste za něj chtěli dát, nezoufejte. V oficiální evropské distribuci lze švihadlo koupit za 480 euro, což je už jen jistě snesitelných 13.000 Kč.

Sada na pinčes James

60.000 Kč

Až u vás zazvoní Milošovi kámoši z Číny s tím, že vás právě koupili váš dům, nechcete určitě působit jako křupan a nalévat jim pálenku nebo sypat chleba z Penamu solí z Polska. Pokud chcete ukázat úroveň, vyzvěte je na přátelské utkání v ping-pongu. Ohromíte je tak znalostí, že Čína je pingpongová velmoc a také vědomím, že míčky bez monogramu LV jsou dobré tak pro sportovní chudinu na internetu.

Míč na volejbal

70.000 Kč

Tento vysoce sběratelský kousek je podle výrobce ideální pro hry na pláži nebo jako dekorace do vašeho domu a je dodáván s taškou v konvenujícím stylu. Na pinknutí si s kamarádkami jako dělaný.

Hrací karty v koženém pouzdře Arsène

13.000 Kč

Přiznejme si, že pokud celé dny trávíte vyděláváním milionů, sotva se vám někdy podaří odpíchnout ve tři, zařvat Padla! a jít si zaskákat přes švihadlo a pinkat pinčes. Ale na partičku pokeru si čas udělat lze i v nabitém programu. A že poker není sport? No není, je to hazard. Ale jeho turnaje přenáší kdekterá sportovní televize, takže je to sport.

A tím Louis Vuitton nekončí, léto se blíží a tak si stále můžete objednat například set na plážový tenis (85.000), pouštěcího draka ve speciálním koženém přepravním toulci, nebo plochý skimboard pro plavání v okolí pláže (50.000 Kč). A pokud už výlety za sportem nejsou zábavou pro vás, doporučujeme stolní fotbálek Babyfoot za (raději slovy) milion sedm set tisíc Kč.

Images by Louis Vuitton Malletier SAS

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.