LEGO STAR WARS adventní kalendář je pecka letošních Vánoc

říjen

4

2020

LEGO STAR WARS adventní kalendář je pecka letošních Vánoc

| 2020-10-04T23:03:45+00:00 4. říjen 2020 | #LEGO#STAR WARS |

Pokud jste byli v poslední době nakupovat v některém z velkých řetězců, už jste mohli vidět vánoční sortiment. Je to sice šílené, ale může vás to upozornit i na to, že letos nemusíte mít klasický adventní kalendář s čokoládou, která většinou nestojí za nic. Pokud totiž znáte někoho, kdo je fanda Star Wars nebo Harryho Pottera, máte letos kalendář i dárek v jednom.

Odpočítávání do Vánoc může být letos stejně zábavné, jako samotný Štědrý den. LEGO opět vydává adventní kalendář, který bude obsahovat 24 postav a vozidel. Kromě obligátní verze Lego City a Lego Friends, vychází třeba i zmiňovaný Harry Potter. 

Harry Potter letos vychází z plesové scény filmu Harry Potter a Ohnivý pohár, obsahuje hodně hudebních předmětů

Nejžádanější jsou ale Hvězdné války, kde si jednoho adventního dne si budete moct místo sobíka postavit minifigurku Tauntauna s červeným nosem, místo létajících saní vyloupnete úžasnou miniaturní stíhačku X-wing a především si užijete unikátní postavu Dartha Vadera v ošklivém vánočním svetru. 

Balení obsahuje celkem 311 LEGO dílků a samotná krabice tvoří kulisu s Millennium Falcon, na kterou můžete postavit své nové postavičky jako betlém. Cenově by to mohlo být pravda o něco nižší, v oficiálním LEGO shopu stojí kalendář Lego City 499,- Kč, Lego Friends 649,- Kč a Harry s Vaderem shodně po 849,- korunách. Ale zase je to ideální dar pro ty, se kterými se na Vánoce neuvidíte a dáte mu dar dřív. Určitě lepší, než flaška :)

 

Images by LEGO/LUCASFILMS LTD

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.