LEGO, které si můžete pověsit. Iron Man nebo Darth Vader ve stylu pop-art míří na vaši zeď

červenec

6

2020

LEGO, které si můžete pověsit. Iron Man nebo Darth Vader ve stylu pop-art míří na vaši zeď

| 2020-07-06T01:15:36+00:00 6. červenec 2020 | #LEGO#trendy#Art#Shut up and take my money! |

Hledáte LEGO, které si můžete pověsit na zeď? Zatímco většina setů si najde místo na polici, řada LEGO Art je určena pro dospělé, kteří chtějí svou kreativitu a dekorování interiéru propojit zcela novým způsobem.

Lego Art obsahuje známé malé kulaté kousky a plátno, které využijete k sestavení plakátu ve stylu pop art. V současné době jsou v nabídce čtyři sady: Marilyn Monroe Andyho Warhola, portréty členů The Beatles, sada umožňující sestavit různé verze obleku Iron Mana a Star Wars set založený na populárních záporácích.

Skvělé je, že neexistuje pouze jeden způsob, jak tyto portréty sestavit. Některé sady můžete sestavit do několika obrazců. Například, pokud si koupíte sadu Sithů, můžete ze stejných dílků vytvořit jednoho ze tří členů z temné strany síly: Darth Vadera, Darth Maula nebo Kylo Rena. Pokud si koupíte sadu Beatles, každá jednotlivá sada vám poskytne dostatek kusů k vytvoření kteréhokoliv člena kapely. Můžete si teda podle nálady měnit Ringa za Paula, nebo si koupíte čtyři stejné sady a vystavíte si každého člena The Beatles. Některé z těchto sad vám dokonce umožňují kombinovat více pláten, čímž vznikne větší obrázek, například trojplátnový portrét Dartha Vadera, který třímá světelný meč.

Například sada Iron Man obsahuje 3156 kusů a stavitelé se mohou rozhodnout, zda si populárního hrdinu vystaví ve verzi MARK III, HULKBUSTER MARK I nebo MARK LXXXV. Po spojení tří sad pak můžete vytvořit Iron Mana v ultimátní verzi s napřaženou paží při útoku.

Každá sada LEGO Art navíc přichází s na míru vytvořeným zvukovým doprovodem, díky kterému se stane zážitek z prvního sestavování dokonalým. Soundtrack k Iron Manovi obsahuje i anglické rozhovory s Royem Thomasem, bývalým šéfredaktorem Marvelu a příběhy týkající se Iron Mana od Alexe Grandeho, hostitele podcastu Comic Book Historians.

Cena jednoho setu je 3299 Kč, což je v porovnání se 120 dolary v americké distribuci o něco více, než by bylo nutné. Ale je to naprostá nádhera.

 

Images by The LEGO Group

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.