Legendy akčních filmů Stallone a Lundgren chystají epický návrat

srpen

5

2019

Legendy akčních filmů Stallone a Lundgren chystají epický návrat

| 2019-08-05T03:26:52+00:00 5. srpen 2019 | #TV#Kino#Akce#Jason Momoa |

Co dělají představitelé akčních hrdinů dneška, kde je jim konec? Vin Diesel si zahrál tak maximálně Groota, Jason Momoa se hodí jen do určitých rolí, takže na vrcholu se drží jen The Rock, ale ten to sám neutáhne. Dokonce je vytížený tak, že ohlásil konec své wrestlingové kariéry.

A tak všechno musejí zachraňovat staří pánové. Což je skvělá zpráva pro fanoušky akčních filmů osmdesátých let: Sylvester Stallone a Dolph Lundgren se znovu setkají na společném projektu. Obě akční legendy společně pracují na novém seriálu vznikajícím ve Stalloneho společnosti Balboa Productions.

O projekt s názvem THE INTERNATIONAL už projevily zájem společnosti Fox, CBS a NBC. Lundgren bude hrát agenta ministerstva bezpečnosti při OSN. Jeho postava je popisovaná jako jednočlenný tým S.W.A.T. a vyjednavač v jedné osobě. Sly bude seriál produkovat a patrně se ujme i režie pilotního dílu.

Stallone a Lundgren nebudou pochopitelně spolupracovat poprvé, hráli společně v Rockym IV a kdo si nepamatuje zápas Rocky Balboa vs. Ivan Drago, ten doteď nežil. Poté se pochopitelně spojili v povedené sérii The Expendables. A co potěší nejvíc je, že právě coby Rocky a Drago se opět objeví spolu na plátně v pokračování Rockyho spin-offu Creed II.

Mimochodem, Stallone, přestože pomáhal Rockyho stvořit, nemá na Rockyho frenčízu nejmenší vliv. Za první díly se jeho honoráře pohybovaly pouze v řádu desítek tisíců dolarů. Zhruba v době natáčení Rockyho III se Silvestr hodlal stát partnerem, přeci jen Rocky stojí a stál na něm. Ale bylo mu rychle naznačeno, že podíl mu nedají ani náhodou. Opět se ozval při natáčení Rockyho IV, kde se na filmu zdaleka nepodílel jen herecky, ale dokonce ho napsal, choreografoval, propagoval, režíroval, ale podíl na zisku mu produkce zase dát odmítla. I proto se rozhodl podílet na spin-offech Creed, kde už jako producent může řadu věcí ovlivnit.

Divoká zvířata na Schwazeneggerově domácí party pro FC Bayern. Pán v modrém také nezahálí, objeví se v pokračováních Terminátora i Conana

Ale pokračování přímé série Rocky se také připravuje! V novém filmu se bude operovat s aktuální zápletkou, kde mladý cizinec zajede nelegálně navštívit svoji sestru v USA, odkud už se nemůže bez potíží dostat. Setká se s Rockym, který se rozhodne mu pomoci a společně zamíří směrem k Mexiku, kde o dobrodružství není nouze.

Čili se Sly jako italský hřebec objeví už po deváté! A aby toho nebylo málo, mezitím se dokončuje další díl jeho ikonické akční filmové série Rambo, tentokrát půjde už o pátý díl s podtitulem Last Blood. Ten jde do kin 20. září.

Ne, milé děti, strýček Rambo se nepořezal při holení. Luk a šípy znovu na scéně!

A podle všeho bude stát za to, Rambo V jde totiž do kin s ratingem R, což znamená, že můžeme očekávat, že Sly prolije spousty, spousty krve. Stallone poprvé představil postavu Johna Ramba ve filmu First Blood již v roce 1982 a nyní o šílených 37 let později, ve svých 73 letech, si natáčení akčního krváku stále užívá a fanouškům vzkazuje: "To, co uvidíte, se nebude podobat ničemu z toho, co jste kdy viděli. Smrt přichází." Tady už ho asi za propagaci platí. Ale funguje to, těšíme se jako malí.


Images by Sylvester Stallone's and Dolph Lundgren's instagram.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.