KFC prodává krbové polínko s vůní smaženého kuřete a je to hit

prosinec

11

2019

KFC prodává krbové polínko s vůní smaženého kuřete a je to hit

| 2019-12-11T22:51:52+00:0011. prosinec 2019 | #trendy#foodie |

Už v loňském roce se na zámořském trhu KFC blýsklo s nápadem zavonět v amerických domácnostech. Vytvořili edici aromatických krbových polínek, díky nimž celý váš dům voněl jako směs 11 bylin a koření, tedy jako slavný kyblík plný smažených dobrot. Nápad měl takový úspěch, že polínka byla vyprodána za tři hodiny. Letos se fast food z Kentucky s vánočním nápadem vrací a opět jde na dračku.

Letos KFC nenechalo nic náhodě a spojilo síly s Walmartem, navíc polínek vyrobilo mnohonásobně víc a s předstihem, ale stejně už je na e-shopu známého řetězce vyprodáno do posledního kousku. A to i přesto, že tento špalíček recyklovaného kartonu vás vyšel na $18.99 bez daně, což je zhruba 450 korun. Hodí se ale dodat, že cena skutečného KFC kyblíku nejde v USA pod $20.00, čili nejde o nic extra předraženého.

Samotné polínko je vyrobeno ve spolupráci s firmou Enviro-Log, která se specializuje na dřevěné brikety a pelety. Lisované polínko s vůní KFC má rozměry 33x13 cm a je navrženo tak, aby hořelo asi dvě a půl až tři hodinky.

KFC už v minulosti přineslo spojení chutě a vůně smaženého kuřete s několika originálními předměty, jako byl jedlý lak na nehty (nová dimenze hesla Finger Lickin' Good), sůl do koupele (miláčku, ty tak krásně voníš kuřátkem), nebo třeba krém na opalování s OF 30 (nepřepálí se ani při vysokých teplotách). Žádný ale neměl takový úspěch, jako zmiňované krbové brikety. Není divu, nápad vstoupit lidem do obýváku a spojit svůj produkt s vyhříváním se v teple rodinného krbu má cenu zlata, polínka se navíc často kupují jako dárek pro smaženokuřecí závisláky a nadšence.

Lak na nehty byl stejně jako kuře ve dvou variantách: Original Recipe a pikantní Hot & Spicy.

Na polínku dokonce naleznete toto varování: Může mít za následek touhu po smaženém kuřeti. Víme, že polínko voní skvěle, ale nesnažte se ho sníst. Nepřibližujte prosím obličej k plamenům, abyste nasáli vůni smaženého kuřete!

Takže zapomeňte na tradiční svíčky s vůní jablka se skořicí, zkuste to jako Japonci a spojte si Vánoce s lákavou vůní smaženého kuřátka. Tady asi McDonald's hozenou rukavici nezvedne, kdo by chtěl mít v bytě vůni kyselých okurek z Big Macu, ale možná by se mohla udělat česká edice. Co třeba polínko s vůní svíčkové, nebo vánoční edice s aroma smaženého kapra s bramborovým salátem? Určitě by se pak objevila i malá kláda s vůní připálené vepřové panenky s trochou sole, pochopitelně s vlastnoručním podpisem Jirky Babicy.

 

Images by KFC Corporation and Walmart Inc.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.