Známe příštího Batmana! Je mu 69 let a tuto postavu hrál už v roce 89

duben

21

2021

Známe příštího Batmana! Je mu 69 let a tuto postavu hrál už v roce 89

| 2021-04-21T13:53:38+00:0021. duben 2021 | #Batman#Film |

Téměř 30 let poté, co si Batmanův oblek oblékl naposledy, si zopakuje v roli Gothamského mstitele Michael Keaton! Batmana už si zahrál ve filmech Tima Burtona Batman (1989) a Batman se vrací (1992), nyní tedy vstoupí do téže řeky ve filmu The Flash od Warner Bros.

Mladší diváci si budou Keatona pamatovat jaké záporáka z filmu Spider-Man: Homecoming, kde Keaton v okřídleném hi-tec kostýmu rozpůlí loď, kterou pak Spidey drží pohromadě.

Keaton v roli Vultura v Spider-Manovi: Homecoming

Keaton dlouho váhal z obav z nemoci covid-19, ale nyní je podle jeho agenta Keaton už oficiálně na palubě. Keaton bude hrát po boku Ezry Millera, který hraje titulní Roli Flashe ve filmech z DC universa (ale ne v seriálu). Film bude údajně ignorovat události některých filmů z DC světa a a představí Flashe cestujícího zpět v čase, aby se pokusil zabránit smrti své matky. Tím ale patrně nechtěně vytvoří alternativní vesmír, který je pod ochranou Keatonova Batmana, který je nyní o 30 let starší.

Batmanův obleček bude od devadesátek patrně potřebovat menší upgrade

Konečně se tedy zbavíme Bena Afflecka, který hrál Batmana v posledních filmech a šlo o nejhoršího Batmana všech dob. Internetem dokonce proběhlo několik peticí za zákaz obsazování Afflecka do role Batmana, včetně jedné adresované do Bílého domu (americký zákon to umožňuje), aby byla Affleckova účast na batmanovských filmech zakázána zákonem. K Obamovi už se ale petice nedostala, protože ji Bílý dům označil za porušující práva.

Vzhledem k věku ale Keaton nenahradí Batmana v DC universu kompletně, už v rebootu Batmana plánovaného na příští rok uvidíme v hlavní roli Roberta Pattinsona, známého z filmové série Stmívání (The Twilight Saga). Těžko říct, co si od toho kdo slibuje.

"Affleck, metelescu blescu!"

Ve Flashovi ale díky Keatonovi očekávejme Batmana více zábavného a pramálo temného, což se ovšem od dob Nolanových Batmanů stejně nikomu nepodařilo a odlehčený Batman v této době přijde vhod. Koncept netopýřího muže, který pobíhá po městě v trikotu a snaží se zastavit padouchy co jsou pravděpodobně o 40 let mladší jako on (Keatonovi je v současné době 69), zní docela chytlavě.

Pokud půjde vše podle plánu, do kin se film dostane 4. listopadu 2022.

 

Images by DC Entertainment, DC Comics and, Warner Bros.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.