Kde sledovat filmy online

říjen

1

2019

Kde sledovat filmy online

| 2019-10-01T14:23:51+00:00 1. říjen 2019 | #netflix#hbo go#amazon prime#kuki#horizon go#voyo |

Doba, kdy bylo třeba podplácet maníka za pultem VHS půjčovny, aby jste se dostali k novému filmu, je nenávratně ta tam. Aktuálním trendem je totiž nabízet obsah digitálně skrze předplacené videoslužby a zajistit tak firmě stabilní příjem peněz. Jako první to pochopil netflix, ke kterému se nyní přidávají další společnosti se svými pokusy a tvorbu úspěšné videoslužby. Jakou službu si můžete předplatit a na kolik Vás to vyjde?

Netflix

Netflix perfektně odhadl dobu, kdy začít nabízet obsah skrze digitální distribuci. Kromě nákupu licencí na obsah od ostatních firem se nebál investovat i do vlastní tvorby a těží z toho dodnes. Co se týče českého dabingu, nebo titulků, není nabídka nic moc. Cena startuje na 199Kč měsíčně, ale stream bude pouze v SD kvalitě. Kdo chce lepší balíček v HD, musí zaplatit 249Kč měsíčně a pro fajnšmekry co chtějí 4K to dělá 319Kč měsíčně. A co za svoje peníze dostanete? Stranger things, Daredevil, The punisher, Orange is new black, Dům z karet, Narcos a doslova desítky dalších velmi úspěšných seriálů a filmů.

HBO GO

HBO GO je u nás podstatně dostupnější jak v ohledu financí tak lokalizace, než výše uvedený netflix. K dispozici je pouze jediný balíček a sice za 129Kč měsíčně. Za tuto částku dostanete přístup ke kompletní nabídce HBO GO. Videoslužba sice nenabízí 4K ani HDR jako netflix, ale věřím fullHD j plně dostačující. Při předplacení HBO GO se tak dostanete k takovým peckám jako jsou Hra o trůny, Chernobyl, Temný případ, Ballers, Bratrstvo neohrožených a desítky dalších neméně kvalitních počinů.

Amazon prime

Amazon uviděl šanci a tak začal také naplno šlapat do digitální distribuce. Jeho Videoslužba Amazon prime je aktuálně nabízen za cca 160Kč měsíčně a jeho nejlákavější nabídku tvoří superhrdinský The Boys, pokračování britského motoristického pořadu top gear nyní s názvem The Grand Tour. Neméně lákavý je připravovaný seriál ze světa pána prstenů, který se má stát nejdražším seriálem všech dob. 

Češi Čechům…

Co se týče poskytovatelů v České republice, mezi nejznámější a nejspolehlivější služby patří: Kuki (Netbox), Horizon GO (UPC), Voyo (Skupina Nova), Obbod, O2tv (o2).

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.