John Wick 5 potvrzen!

srpen

17

2020

John Wick 5 potvrzen!

| 2020-08-17T23:09:30+00:0017. srpen 2020 | #Kino#pew pew#John Wick#Keanu |

Když se v Johnu Wickovi dvojce titulní postava Keanu Reevese setkává s Bowery Kingem, král říká: "Muž. Mýtus. Legenda. Ale odcházení do důchodu ti moc nejde." A měl pravdu!

Studio Lionsgate totiž potvrdilo, že jedna z nejlepších současných sérií bude pokračovat pátým filmem, korona nekorona.

Pokud vám nějak nehraje že jste naposledy viděli trojku s ostrými psími parťáky a čtyřka vám teda asi unikla, tak nebojte, natáčet se teprve bude a premiéra se plánuje na 27. května 2022. Natáčení má proběhnout začátkem příštího roku, jakmile bude Keanu k dispozici. A hned poté by se měla natáčet pětka. Nestárnoucí Reeves si totiž musí ještě odskočit na natáčení čtvrtého Matrixu, které bylo kvůli pandemii odloženo.

Wick se pro Lionsgate stal obrovskou trefou do černého. V globálu v kinech zatím vydělal více než 584 milionů dolarů a chystá se dokonce televizní seriál John Wick The Continental, který si odbude premiéru na americké stanici Starz někdy po čtvrtém filmu. Což v době, kdy filmový průmysl zažívá citelné ztráty, je pro studio slepice snášející zlatá vejce.

Miláček internetu Reeves už dříve prohlásil, že další John Wick filmy bude natáčet do doby, dokud na ně budou diváci chodit. John Wick: Chapter 3 - Parabellum měl premiéru v květnu 2019, pokud čtyřka dodrží termín květen 2022, půjde o nejdelší pauzu mezi jednotlivými díly série. Doufejme, že čekání na pětku pak bude mnohem kratší.

 

Images by BILLELIS LTD, Lions Gate Entertainment, Inc.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.