O čem bude John Wick 4? Nečekejte happyend!

listopad

11

2022

O čem bude John Wick 4? Nečekejte happyend!

| 2022-11-11T09:02:45+00:0011. listopad 2022 | #Film#Kino#Akční film#Keanu |

Vypadá to, že John Wick ve čtvrtém díle vyhlásí válku přímo Nejvyšší radě.

Baba Jaga už nemá kam uhnout a musí udělat to, co umí nejlépe, prostřílet se přes ty nejlepší, kteří šéfují podsvětí plného potetovaných  nájemných zabijáků. Podle oficiální synopse bude John při své cestě za pomstou cestovat "od New Yorku přes Paříž, Osaku až po Berlín", a jak prozrazuje oficiální trailer, součástí jeho plánu bude vyzvat hlavního markýze na souboj na život a na smrt. Pokud vyhraje, bude zbaven povinností vůči Nejvyšší radě a bude moci opustit řady organizace.

Patrně vás napadlo že John navštíví i Prahu, když jsme nedávno Keanu Reevese viděli v jejích ulicích, ale tady šlo o Johna Wicka jen částečně. Natáčet se zde spin-off série, nazvaný Ballerina.

Keanu na Žižkově

Režisér Chad Stahelski se o čtvrtém filmu z této série, který režíruje, rozpovídal v rozhovoru pro server IndieWire a naznačil, jak by to s titulní postavou mohlo dopadnout. "John možná přežije všechny ty sračky, ale na konci nečekejte žádný happy end. Nemá kam jít. Po zbytek života bude stejně v hajzlu."

Děj skutečně může být jiný než jsme byli zvyklí, John Wick: Kapitola 4 bude prvním filmem v sérii, který nenapsal její tvůrce Derek Kolstad, protože studio se rozhodlo místo něj využít scénáristy Shaye Hattena a Michaela Finche.

Ať už se ale ve filmu John Wick: Kapitola 4 stane cokoli, fanoušci si podle tvůrců mohou být jisti, že se dočkají spousty akce, přičemž režisér Stahleski slibuje, že film překoná své předchůdce, protože jde o nejkrvavější díl série. A také nejdelší, má mít kolem 2,5 hodiny! Proslýchá se, že oficiální název by mohl být John Wick 4: Hagakure. Tento japonský název je převzat z knihy o životě samuraje, který se po smrti svého pána stáhnul do ústraní a tehdejší zákony už mu zakazovaly spáchat obřadní sebevraždu.

Premiéra je naplánovaná na 23. března 2023.

 

Images by Lionsgate, Instagram

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.