Jason Momoa pošilhává po roli Wolverina. Rád by hrál i Arnolda v nových Dvojčatech

červen

25

2019

Jason Momoa pošilhává po roli Wolverina. Rád by hrál i Arnolda v nových Dvojčatech

| 2019-06-25T00:34:20+00:0025. červen 2019 | #Aquaman#Momoa#Wolverine#Jason Momoa |

Jason je bezesporu nejpopulárnější postavou z DC univerza a jeho Aquaman jedním z nejlépe kritikou i fanoušky přijímaných postav své stáje. Nedávno se nechal slyšet, na jaké postavy by si rád troufnul a reakce jsou nadšené.

Momoa měl asi už předem jasno, když se ho na San Antonio Celebrity Fan Festu zeptali, jakou postavu z konkurenčního Marvel Cinematic Universe by chtěl hrát. "Moc rád bych si zahrál Wolverina," řekl, "Hugh Jackman byl fenomenální. Po celou dobu svého vyrůstání jsem Wolverina prostě miloval." Ve videu níže můžete slyšet, jak se tato odpověď publiku líbila.

 

A na sociálních sítích se strhla lavina. Jason je zatím jediný, koho si Jackmanovi fanoušci dovedou v rebootu X-Menů představit.

Ale je tato role vůbec volná? Teoreticky ano, Hugh Jackman se s Rosomákem rozloučil ve fantastickém Loganovi a výrazný zájem fanoušků, co by Momoa přinesl, by si X-Meni v plánovaném rebootu určitě nenechali ujít. Zmatený X-Men: Dark Phoenix, který je právě v kinech, kritiku ani fanoušky příliš nenadchl.

X-Men sice patří k Marvelu, ale filmová práva na X-Meny měl Fox, což byl jeden z důvodů, proč se Xavierovi mutanti na plátně až na výjimky typu Deadpoola nikdy s kolegy z Avengers nepotkali. Ale nyní, kdy Marvel Studios a Fox koupil Disney, bude se jistě snažit vytěžit z investice maximum, podobně jak jsme toho svědky u Star Wars. A Momoa tak možná přichází v pravou chvíli. Na druhou stranu šance samozřejmě snižuje fakt, že Warner Bros si Jasonovu oddanou základnu fanoušků jistě dobře uvědomují a navíc může mít ve smlouvě výstupní klazuli. Takový hráč zkrátka z Realu do Barcelony přestupuje jen zřídka. Ale pokud to nastane, publicita je zaručená.

A v San Antoniu se zrodil i jiný úžasný nápad. Jason se proslavil především svojí rolí Khal Droga v Game of Thrones, kde se seznámil s hvězdným Peterem Dinklagem, jenž zazářil jako Tyrion Lannister a Jason si ho velmi oblíbil. A protože se proslýchá, že se bude natáčet remake komediální klasiky Dvojčata, kde vtipnou dvojici tvořil Arnold Shwarzenegger a Danny DeVito, dotaz byl jasný: Nechtěl byste si v tom zahrát vy a Dinklage?

“Řekněte kde to mám ku*va podepsat! To by bylo fantastický”, reagoval Jason. “Miluju ten film.”

Film Dvojčata, neboli Twins, vznikl v roce 1988 a stál na kontrastu dvou bratrů oddělených po porodu, kde Arnoldova postava byla vychována univerzitním profesorem, je inteligentní ale nezkušený a nesmělý, naproti tomu DeVito ztvárnil chlapíka nevelkého vzrůstem a úrovní, protřelého zlodějíčka se zálibou v nahánění žen. Film měl fenomenální úspěch a hvězdy opravdu nelitovaly, že se tehdy zřekly svých obvyklých honorářů a oba přistoupili na procenta z tržeb.

No řekněte sami, Momoa, hora o 193 centimetrech a Peter se svými 132 centimetry a podmanivým herectvím, to by byl trhák i dnes! Fanoušci jsou v extázi, ale tady se hodí připomenout, že pokračování Dvojčat se se střídavými úspěchy připravuje už léta, jmenovat se má Trojčata a kromě Arnolda a Dannyho se v ní má objevit Eddie Murphy jako třetí bratr. Pokud by tento projekt dostal zelenou, o remaku dvojčat bude studio Universal uvažovat sotva.

Ovšem pozor, je třeba si uvědomit, že žijeme v době, kdy sociální sítě mohou měnit věci velice rychle. Stačí koment na Twitteru, jako například u fotky, kde Rihanna a herečka Lupita Nyong byly zachyceny na módní přehlídce. Komentář zněl: “Rihanna tady vypadá, že je podvodnice zaměřující se na bohaté bílé muže a Lupita je počítačový génius a její nejlepší kámoška, který jí pomáhá všechno plánovat.” Obě hvězdy se toho chytly, Netflix vytiskl smlouvy a už se jede!

Na Twitteru byl objeven i námět pro film ze světa prostituce Zola, nebo čerstvý trhák Netflixu Always Be My Maybe, kde se objevil i Keanu Reeves. Tak netřeba nic vzdávat předem! Jen doufáme, že na českém Twitteru filmoví skauti neloví. Kdo by se chtěl celý večer dívat na film, kde frustrovaní všeználci viní Kalouska za své zoufalé životy.

 

Photo by Jeff Kravitz/FilmMagic, Men's Healt and Universal Pictures

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.