JACKASS točí nové díly! Ale už ne pro MTV

květen

5

2022

JACKASS točí nové díly! Ale už ne pro MTV

| 2022-05-05T08:14:30+00:00 5. květen 2022 | #TV#jackass |

Jackass bude opět na TV! Ale ne na MTV, ale na kanálech společnosti Paramount, která byla producentem filmu. Produkce se tak rozhodla po slušném kasovním úspěchu filmu Jackass Forever.

"Na základě úspěchu Jackass Forever pracujeme s tvůrci ve spolupráci a navážeme novým seriálem, který přinese ještě více absurdních fórků vše poběží na Paramount+," uvedl generální ředitel Paramount Global Bob Bakish.

Bakish dodal, že nový seriál Jackass je prvním projektem vzešlým z iniciativy Paramount Global, která má na starosti výrobu televizních spin-offů pro Paramount+, a orientují se právě podle úspěchů v kinech. Už poté, co Jackass Forever v únoru debutoval, Paramount+ přidal na svou streamovací platformu epizody původního seriálu Jackass.

Film Jackass Forever s ratingem R (od 18 let, mladší jen v doprovodu dospělého) vlétnul do kin a za premiérový víkend utržil 23,5 milionu dolarů, což Johnnyho Knoxvilla a další z bandy pochopitelně značně potěšilo.

Původní seriál Jackass byl na MTV senzací a natočili 3 série v letech 2000-2001, které odstartovaly několik vedlejších seriálů (včetně Wildboyz a Viva La Bam) a řadu filmů.

Dalším filmem v pořadí by měl být Jackass 4.5, což je obdoba Jackass 3.5, je to tedy film složený ze záběrů, které se nevešly do Jackass Forever. Půjde rovnou na Netflix a premiéru by měl mít už 20. května.

Společný projekt Paramount Pictures, MTV Entertainment a Dick Productions oživily sérii Jackass 12 let po uvedení do té doby posledního třetího filmu - Jackass 3D. Otázkou zůstává účast Bam Margery, který byl na natáčení filmu Jackass Forever přizván pod podmínkou negativního drogového testu, což nedokázal splnit. Bam za to produkci filmu včetně Johnnyho Knoxvilla zažaloval, takže na jeho účast v obnoveném seriálu bychom si nevsadili.

Images by Paramount Network

 

 

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.