Jackass 4 už má datum premiéry!

leden

8

2020

Jackass 4 už má datum premiéry!

| 2020-01-08T23:37:26+00:00 8. leden 2020 | #TV#Film#Kino |

Partička kolem Johnnyho Knoxvilla se oficiálně vrací na stříbrná plátna. V pořadí čtvrtý film navazující na šílenou kaskadérskou televizní show vznikne po deseti letech od posledního filmu.

Podle některých zdrojů si studio Paramount Pictures v kalendáři premiér označilo 5. března 2021 pro film s pracovním názvem Jackass 4. Nebyly zveřejněny žádné další podrobnosti, včetně toho, kteří členové z původní party přislíbili účast, nebo zda se režie opět ujme Jeff Tremaine.

Jackass se poprvé objevil na MTV v roce 2000 a pokračoval ve třech celovečerních filmech: Jackass: The Movie z roku 2002, Jackass Number Two přišel v roce 2006 a nakonec Jackass 3D, který měl premiéru roku 2010. Objevilo se samozřejmě několik vedlejších projektů jako Wildboyz, kde se zvířaty riskovali Steve O a Chris Pontius, Viva La Bam, kde Bam Margera terorizoval svoji rodinu (mimochodem Ban je nyní k nerozeznání od svého otce Phila) a slušný zájem vzbudil Knoxwillův projekt Jackass Presents: Bad Grandpa. Lukrativní franšíza tedy dohromady vydělala více než 335 milionů dolarů.

Od těch dob se ale leccos změnilo. Bam krásně přibral, Steve O si uvědomil, že nejen stupiditami živ je člověk a Knoxville se nadále mrzačí při natáčení slabších filmů. Pro ty z nás, kteří je pamatujeme z TV obrazovek, se hodí dodat že všichni jsou nyní čtyřicátníci, které všechno bolí. A u bolestných ztrát je třeba se zmínit o smrti Ryana Dunna, který tragicky zahynul při autonehodě v roce 2011.

Záležet bude samozřejmě i na zdravotním stavu aktérů, hlavnímu hybateli Knoxvillovi je dokonce už 48 let a přestože se rány hojí pomaleji, nebezpečných kousků rozhodně neubral. Johnny v roce 2018 natočil nepříliš povedený film Action Point o skutečném zábavním parku s podomácku vyrobenými atrakcemi, kde děti a mládežníci mohli lehce přijít o zdraví nebo i o život. Johnny sám si během natáčeni připsal na seznam svých zranění čtyři otřesy mozku, zlomeninu zápěstí, rozdrtil si koleno a pochopitelně přibylo několik nových stehů, poranil si krk a přišel o dva a půl zubu.

Nejaktivnější je asi Steve O, jenž pravidelně natáčí šílenosti ve stylu Jackass pro svůj YouTube kanál, který má v současné době více než pět milionů odběratelů. Velmi populární jsou ale i jeho videa, kde ukazuje svou klidnější stránku a vypráví o svých začátcích a eskapádách, nebo o tom, jak zachránil svou úžasnou fenku Wendy z ulic Peru.

Bam Margera, který byl smrtí Ryana Dunna zasažen asi nejvíce, se na obrazovkách příliš neobjevoval, ale rozhodně se nenudil. Stihl natočit několik neúspěšných filmů, otevřít bar a restauraci, ženit se a rozvádět, projít si několika zatčeními, žalobami a bitkami, řídil pod vlivem, nastoupil opakovaně na odvykací kůru, naposledy loni. V rámci svého volání o pomoc se dokonce objevil v TV pořadu známého Dr. Phila, jehož jméno si Bam nechal rovnou vytetovat na krk.

Každý z chlapců, vlastně nyní už chlapů, se tedy vydal jiným směrem. Nezbývá než věřit, že se všichni staří známí natáčení zúčastní a bude to stát za to. Myslíte, že půjde stále o šílené destruktivní kousky, které ovšem nebyly nikdy namířené na okolí ale pouze na aktéry, nebo se jejich humor posune jinam?

 

Images by Paramount Pictures, Bam Margera, Steve O, Johnny Knoxville, CBS Television Distribution

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.