Hybri: (Nejen) sexuální partner s AI v rozšířené realitě

červenec

3

2020

Hybri: (Nejen) sexuální partner s AI v rozšířené realitě

| 2020-07-03T08:38:42+00:00 3. červenec 2020 | #hybri#ai#rozšířená realita |

Virtuální a rozšířená realita je tu s námi již několik let, ale pořád se tak nějak nedaří naplnit její opravdový potenciál. Hardware se za poslední léta neuvěřitelně posunul kupředu, ale po softwarové stránce se nic přelomového nestalo. (Můžeme se tu bavit o hrách pro virtuální/rozšířenou realitu, ale zatím nic co by opravdu něco změnilo, nebo způsobilo revoluci). Nyní se však na Kickstarter chystá  nový ambiciózní projekt pojmenovaný Hybri, který plánuje spojit rozšířenou/virtuální realitu s umělou inteligenci.

 

 

Hybri je mobilní aplikace, která kombinuje rozšířenou a virtuální realitu a umožňuje Vám vytvořit si vytouženého kamaráda, milence či partnera. Tento společník se bude dát vytvořit buď od píky podle Vaší představy, či využitím mobilní kamery a naskenováním obličeje. Samozřejmě půjde upravit i postava. Aktuálně aplikace nabízí 25 různých stylů účesů, 75 outfitů, 40 typů postavy a 365 animacemi pro co nejvěrnější ztvárnění Vámi vytvořeného společníka. Samozřejmě bude každý detail upravitelný, ať už půjde o obočí, nos, ústa, uši a tak dále…

 

Umělá inteligence by potom měla analyzovat Vaše chování a na jeho základě učit Vašeho společníka s Vámi komunikovat tak, aby působil co možná nejživěji. Pokud se vybere dostatek peněz, tvůrci slibují všemožná rozšíření včetně hlasového ovládání aplikace.

 

 Hybri

 

Pro osoby starší 18 let bude k dispozici i obsah pro dospělé. Aplikace by měla obsahovat přes 52 sexuálních poloh a animací pro potěšení Vašeho oka. Co nás však může trošku vyděsit je varování tvůrců, že společníci vnímají a cítí. Máme si tedy dvakrát rozmyslet jaké prasečiny po nich budeme chtít, protože se klidně může stát, že se na nás společník naštve.

 

 Hybri

 

Aplikace by měla být pro všechny mobilní telefony s podporou technologií ARKit3 a ARCore 1.12. kampaň by měla odstartovat brzy a cílem je vybrat 250 000$. Těžko říct za kolik bude aplikace dostupná až vyjde oficiálně, ale pokud přispějete přes Kickstarter tak Vás aplikace vyjde na 49$ (cca 1160Kč).

 

Projekt najdete zde: Kickstarter

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.