Akční pecka na obzoru! Jackie Chan, John Cena a boží exploze

červen

15

2023

Akční pecka na obzoru! Jackie Chan, John Cena a boží exploze

| 2023-06-15T07:55:22+00:0015. červen 2023 | #TV#Kino#Akční film |

Akčních komedií s kontrastní dvojicí v hlavních rolích není nikdy dost. A pokud je jedním z nich Jackie Chan, není co řešit. A jedna taková se chystá!

Jmenuje se HIDDEN STRIKE. Tento film byl ohlášen už v roce 2017 pod názvem Ex-Baghdad, a tehdy ústřední dvojici tvořili Chan a Sylvester Stallone! Stallone ale později musel roli odříct a nahradil ho známý wrestler John Cena. Film později změnil název na Project X, patrně jako poklona klasickému Jackieho filmu Project A.

A projekt měnil názvy dál, v jednu chvíli se jmenoval SNAFU (zkratka pro Status Nominal: All Fucked Up). Dokonce měl v názvu i The Furious Sandstorm (Zběsilá písečná bouře). Zápletka však zůstala celou dobu stejná: Dva bývalí vojáci speciálních jednotek musí doprovodit skupinu civilistů po bagdádské "dálnici smrti" do bezpečí.

Jackie hraje čínského soukromého vojenského experta, který je povolán, aby vysvobodil dělníky z ropné rafinerie provozované Čínou na Blízkém východě, protože rafinerie byla napadena. Útok na rafinérku je však jen zástěrkou pro loupež a čínský bijec bude potřebovat pomoc. Spojí se s bývalým kolegou mariňákem (John Cena), s cílem loupež překazit. John má ale ze začátku trochu jiné info o tom za co bojuje a to způsobí pnutí mezi hlavními hrdiny.

Film slibuje akci, výbuchy epických rozměrů a luxusní množství násilí. Režie se ujal Scott Waugh, bývalý kaskadér, který natočil například Need For Speed a připravované Expendables 4. Jackie Chan je zároveň jedním z producentů.

Datum premiéry Hidden Strike zatím nebylo potvrzeno, ale na naše obrazovky vtrhne ještě letos. Tak sem s tím bagdádským strajkem!

 

 

Images by XYZ Films

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.