GORDON RAMSAY chystá zásadní restart kariéry. Neuhodnete, do čeho se pustil

srpen

27

2020

GORDON RAMSAY chystá zásadní restart kariéry. Neuhodnete, do čeho se pustil

| 2020-08-27T23:53:38+00:0027. srpen 2020 | #foodie |

Patrně nejznámější šéfkuchař na světě - Gordon Ramsay (53), plánuje zásadní změnu ve své kariéře. Rozhodl se vzít novou televizní roli a nemá to nic společného s jídlem.

Nejen díky síti svých michelinských restaurací si už vydělal na velmi slušný důchod a zásadní podíl na tom měla jeho televizní kariéra. Nyní se rozhodl pro její zásadní reboot. Jeho společnost chystá, světe drž se, televizní kvíz! A Gordon ho bude moderovat.

První snímky uniklého loga nové soutěžní show

Show se bude jmenovat Bank Balance a podnikavý Gordon na tento nový projekt plánuje navléci sérii dalších produktů, jako jsou knihy, oblečení a další zboží s logem kvízu.

Se světem gastra ale nekončí úplně, v USA je Gordon velmi populární a jeho výlety do hospod pokračují v pořadu 24 Hours to Hell and Back, kterého natáčí už třetí řadu. Bude dál natáčet i road show tří kuchařů Gordon, Gino a Fred: Road Trip a doma chystá pro BBC1 Future Food Stars, kde bude Gordon investovat do gastro-plánů účinkujících.

Show Gordon, Gino a Fred na cestách u nás běží na TV Paprika. Snímek je pochopitelně z texaské epizody

Proč se ale tedy Gordon vrhá do tak nejistých vod, které mohou zničit jeho pilně budovanou kariéru? Zasvěcená osoba ze stanice ITV, pro kterou nová herní show vzniká, k tomu řekla: "Je to obrovský a pompézní projekt v hlavním vysílacím čase, je to TV show, která není Gordonovým obvyklým typem pořadu, ale právě o to jde. Diváci budou zvědaví, jak se divoký Gordon dokáže ujmout role hostitele v herní show a zapnou si to už proto aby zjistili, jestli ho budou soutěžící přivádět k šílenství stejně, jako tomu bylo u soutěžících v Hell’s Kitchen."

Asi nepřekvapí, že Gordon je tváří i amerického Masterchefa

"Tvůrci doufají, že půjde o podobný koncept jako u Kdo chce být milionářem?, který bude možné prodat do celého světa. A Gordonova mezinárodní proslulost tohle určitě usnadní," dodal insider.

Nápad na Bank Balance pochází přímo od Gordonovy vlastní produkční společnosti Studio Ramsay, která stojí za celou řadou jeho úspěšných show, v nichž se proslavil jako řízný šéfkuchař.

Pro National Geographic natočil Gordon sérii nazvanou Uncharted. U nás něží jako Do neznáma a nutno podotknout, že kvalit jeho podobné show Gordon's Great Escape (u nás jako I Gordon Ramsay se nechá poučit) nedosahuje

Gordon v současné době vlastní 35 restaurací po celém světě (ze spolupráce s restaurací Maze v pražském Hiltonu dávno vycouval) a jeho majetek se odhaduje na necelých 5 miliard korun, což z něj činí druhého nejbohatšího šéfkuchaře světa po Jamiem Oliverovi. Zajímavé je, že podobně jako Bill Gates prohlásil, že jeho pěti dětem přístup k tomuto bohatství nepřipustí, protože by je to zničilo. Je  možné, že pokud koncept show prodá, nějaká korunka na jeho účtu ještě přistane a Zdeněk Pohlreich bude mít na Primě další pořad. 

Ramsay a jeho nejmladší syn Oscar James

 

Images by Gordon Ramsay, ITV plc and Fox Broadcasting Company

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.