Geniální nápad útulku pro psy: fotky psů na krabicích s pizzou

srpen

11

2022

Geniální nápad útulku pro psy: fotky psů na krabicích s pizzou

| 2022-08-11T07:46:57+00:0011. srpen 2022 | #heartwarm#bichos |

Každý občas zaznamenáme žádost zvířecích útulků o příspěvek, nebo žádost o adopci. Prostě proto, že jsou příliš plné a veterinární péče je čím dál nákladnější. Mnoho lidí má navíc tendenci kupovat zvířata i od pochybných chovatelů, namísto toho aby nové mazlíčky adoptovali z útulků. Jenže, aby útulky a nadace přežili, musí pochopit dobu a být kreativní, za příklad si můžou vzít zámořské kolegy.

Nedávno se útulek Niagara SPCA z New Yorku spojil s rozvozem Just Pizza & Wing Co. v Amherstu ve snaze upoutat pozornost a pomoci svým zvířatům k adopci.

Majitelka Just Pizza & Wing se sešla se zástupkyněmi z nadace a začaly vymýšlet způsoby, jak by mohly ještě více pomoci psům v nouzi. Společně přišly na poměrně geniální nápad. Rozhodly se, že prostě na krabice s pizzou umístí vytištěné A4 s fotkou pejsků s nadějí, že psi dostanou šanci najít svůj domov.

A co je na tom nejchutnější? Každý, kdo si adoptuje některého z útulkových psů uvedených na letácích z krabice od pizzy, obdrží dárkový poukaz na nákup v pizzerii v hodnotě 50 dolarů.

Kampaň se rychle stala virální a měla úspěch. Hned první den po jejím spuštění našlo nový domov šestiměsíční štěně jménem Larry a o další už je zájem.

Pizzerie se rozhodla v této snaze pokračovat tak dlouho, dokud se nepodaří adoptovat každé zvíře v útulku a v budoucnu přidá na adopční letáčky i kočky :)

Pokud se vám tento nápad líbí, podělte se o něj se známými, nebo jej sdílejte a označte váš oblíbený útulek, každá inspirace se počítá!

 

Images by Niagara SPCA, Just Pizza & Wing Co., AUBTU, KABC Television, LLC.
Source: AUBTU

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.