Film Barbie - sračka, nebo pecka?

duben

19

2023

Film Barbie - sračka, nebo pecka?

| 2023-04-19T07:01:40+00:0019. duben 2023 | #fun#Film |

V létě se do kin dostane film Barbie od režisérky Grety Gerwigové. Bude za něco stát?

Hraje v něm Margot Robbie jako Barbie (jedna z mnoha v tomto filmu) a Ryan Gosling jako ťulpas Ken (opět jeden z mnoha) jeden z mnoha. A studio Warner Bros zveřejnilo další fotky a promo materiály, z nichž je zřejmé, že se ve filmu objeví i půlka osazenstva ze seriálu Sex Education od Netflixu. Další barbínu si zahraje populární zpěvačka Dua Lipa a spoustu zasněných Kenů jmenujme Simu Lia (Shang-Chi). A víme, že se objeví i Will Ferrell patrně jako hlavní šéf Mattelu a Michael Cera jako Kenův nejlepší kamoš Allan.

Co víme o ději? Barbie žije v Barbie Landu, kde je všechno tak dokonalé, růžové - včetně písku - a krásné přesně tak, jak byste čekali. Ken je pochopitelně její boyfriend. Voda je modřejší než nebe, ale přesto se Barbie s Kenem rozhodnou opustit Zemi Barbie a vydají se do skutečného světa.

"Žít v Zemi Barbie znamená být dokonalou bytostí na dokonalém místě, pokud ovšem nemáte úplnou existenciální krizi. Nebo jste Ken," Zní slogan k filmu. Zdá se tedy, že muži v Zemi Barbie nejsou úplně v pořádku, možná to souvisí s jejich anatomií pod plavkami. Když se Goslingův Ken zeptá Barbie, jestli chce přespat, když jsou teď pár, a ona se ho zeptá, co by spolu dělali, a on odpoví: "Vlastně netuším."

Trailer vypadá rozhodně zábavně a více o filmu prozradil “Shang-Chi” Simu Liu: "Je to celé o hledání vnitřní krásy, o tom, jak si tuto část sebe sama osvojit a být tou nejlepší možnou verzí sebe sama."

Filmový outfit kopíruje skutečné Barbie plavky 

"Velmi jasně si vzpomínám na některé z našich velkých složitých tanečních sekvencí," pokračuje Simu. "Greta si velmi, velmi pečlivě vybírala, koho obsadí. Byli jsme schopni obsadit lidi různých tvarů, velikostí, různě postižené, a všichni se podíleli na tomto tanci, to je v podstatě poselstvím filmu. Nemusíte být blondýnka, běloška nebo X, Y, Z, abyste zažili to, co znamená být Barbie nebo Ken."

To vše ovšem s nadsázkou ve stylu LEGO Movie. Doufejme tedy, že vše dopadne dobře, o tom se přesvědčíme 21. července 2023, kdy má film premiéru.

 

Images by Warner Bros. Pictures, Mattel

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.