Druhý trailer na film FREE GUY s Ryanem Reynoldsem už má 55 milionů zhlédnutí po pár dnech

říjen

8

2020

Druhý trailer na film FREE GUY s Ryanem Reynoldsem už má 55 milionů zhlédnutí po pár dnech

| 2020-10-08T23:21:51+00:00 8. říjen 2020 | #Film#Kino#Deadpool |

Po čase je tu druhá upoutávka na film Free Guy a na různých platformách má po po třech dnech už přes 55 milionů zhlédnutí! Film pro fanoušky videoher v hlavní roli s Ryanem Reynoldsem jako NPC postavou, která nabude vědomí, zaujal fanoušky už v roce 2019, kdy se objevila první upoutávka a prolétla i přes naše stránky. Původní datum premiéry pochopitelně vzalo za své, ale jak vidno, lidé mají po kvalitních filmových novinkách nyní obrovský hlad.

Své taky sehrává fakt, že sám Ryan Reynolds je v těchto dnech hvězdou médií kvůli údajné obří multimilionové a mnohafilmové smlouvě s Marvel Studios, která mu leží na stole a je připravena k podpisu. Smlouva má oblíbenému herci zajistit pokračování Deadpoola a jeho účinkování v budoucích filmech typu Captain America nebo Iron Man.

Zmiňovaný film Free Guy měl mít odloženou premiéru 10. prosince, ale že se dost možná neuskuteční ani o tomto datu, začíná být jasnější, než Prymulova pleš. Všechny ostatní filmy se přesouvají na 2021, tak proč tedy teď další trailer? Chce studio jen udržet fanoušky v napětí, nebo se chystá žhavý prodej na některou z VOD platforem typu Netflix?

Na potvrzení těchto spekulací si budeme muset ještě chvíli počkat, ale jisté je, že druhý trailer se na účtech Ryana Reynoldse, zejména na Twitteru a Instagramu a YouTube, dočkal mnohem více zhlédnutí, než na oficiálních kanálech studia 20th Century Fox, takže už teď mají jistotu, že do tohoto filmu rozhodně obsadili toho pravého.

 

Images by 20th Century Fox

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.