Ryan Reynolds je nasekanej! Podívejte se jak trénuje na Deadpoola 3

duben

11

2023

Ryan Reynolds je nasekanej! Podívejte se jak trénuje na Deadpoola 3

| 2023-04-11T09:56:16+00:0011. duben 2023 | #Film#Deadpool#Akční film#gym#fitness |

Herec Ryan Reynolds se ponořil do přípravy na natáčení Deadpoola trojky a k tomu pochopitelně patří i superhrdinské osvalení. Trénuje ho jeho letitý kouč Don Saladino v New Yorku a koukněte na výsledky!

"Má fenomenální sílu v paži," popisuje Saladino Reynoldsovy největší přednosti. Oba spolu trénují už 14 let a Saladino je mužem, který stojí za Ryanovou postavou budovanou pro některé z jeho nejlepších filmů, včetně nadcházejícího Deadpoola 3. A jak trénují? Ryanova příprava není stejná a mění se v závislosti na dané roli nebo postavě. 

"Není to vyloženě atlet, ale není ani kulturista," vysvětluje Saladino," říkám tomu performance physique. Náš program ale vždycky začínáme cvičením s pěnovým válcem a prací s dechem, dál projdeme dynamickou rozcvičkou, pak přejdeme ke skoku, hodu, přenášení, takže rádi děláme nějakou formu přeskoků, házíme medicinbalem a přenášíme zátěž." 

Trenér Don se svým svěřencem

Takže žádný fitness plán podle dnů v týdnu. "K povaze této práce patří, že se věci mění, a to jak s ohledem na rozvrh natáčení, tak podle role," zdůrazňuje Saladino. Trenér je na to zvyklý, trénoval totiž některé z nejznámějších tváří Hollywoodu včetně hvězd jako Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal (Ambulance, Spider-Man), David Harbour (Hellboy) a Emily Blunt.

Ryan zve Dona pravidelně na své premiéry, tady jsou na filmu Free Guy

"Myslím, že právě proto je Ryan úspěšný - chápe, že jeho tělo potřebuje pokaždé jiný trénink," říká trenér Saladino. "Pokud trénuje na Deadpoola, je naším cílem hypertrofie, nárůst svalů, ale na jiné role se zas náš trénink bude ubírat jiným směrem."

Adam Project

"Když trénoval na film Spirited (skvělý hudební vánoční film z roku 2022, který natočil s Willem Ferrellem), hodně trénoval tanec. A to je něco, co naprosto miluju. Tanec je velmi dynamický a hodně jsme se zaměřili na pružnost."

I když se jeho trénink může měsíc od měsíce měnit, alespoň základní trénink absolvuje Ryan jednou týdně. "Pokud je Ryan obzvlášť unavený z náročného tréninkového týdne nebo z natáčení, nasadím trénink, který se zaměří na jeho paže, ale nevyčerpá ho," prozradil trenér hvězd. Takže to jde i jinak než podělí push, úterý pull, ve středu leg-day.

 

 
Images by Don Saladino, Ryan Reynolds

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.