DC našlo svého spasitele: Nebude jím nikdo menší než Dwayne THE ROCK Johnson!

listopad

15

2019

DC našlo svého spasitele: Nebude jím nikdo menší než Dwayne THE ROCK Johnson!

| 2019-11-15T17:33:27+00:0015. listopad 2019 | #Kino#comics#Dwayne Johnson#Jason Momoa |

Když srovnáte novodobé filmy DC a Marvelu, musíte se prostě smát. Srovnat se to nedá. Krásný příklad toho, jak se se stejným rozpočtem dají udělat dvě velmi odlišné věci. Marvel se i přes přísná pravidla stanovená Disneym a nároky danými rostoucím asijským trhem, může hřát na výsluní fanouškovské přízně. Ale co DC? Co vlastně ze všech těch filmů za něco stálo? Ok, Wonder Woman nebyla špatná, Jason Momoa dokázal zazářit i v takovém guláši jakým byl Aquaman, dost se povedl Shazam!, ale toho zas skoro nikdo neviděl. Takže vlastně miliardy utraceny, ale nejlepším DC filmem byl ve skutečnosti Lego Batman. To asi není to, co by si u Dark Horse, respektive Warner Bros, přáli. Ale teď DC vytáhlo trumf z krabičky poslední záchrany.

 

 

Spasitelem nemá být nikdo menší než Dwayne The Rock Johnson! Jedna z největších hvězd showbyznysu. Sám The Rock o tom na svůj Facebook napsal:

 

Muž v černém 

Jako většina dětí jsem snil o tom, že se stanu superhrdinou. Mají úžasné superschopnosti, bojují za správnou věc a za každých okolností ochraňují lidi.

 

Můj svět se mi změnil v deseti letech, když jsem poprvé poznal největšího superhrdinu všech dob - SUPERMANA. Když jsem byl dítě, byl Superman tím hrdinou, kterým jsem chtěl být.

 

Ale po pár letech trvání tohohle snu jsem si uvědomil, že Superman je hrdina, kterým já nikdy být nemůžu. Byl jsem příliš vzpurný. Nekontrolovatelný. Příliš vzdorovitý vůči konvencím a autoritám.

 

Navzdory tomu, že jsem se dostával do potíží, jsem byl ale pořád hodný kluk s dobrým srdcem, jen jsem rád dělal věci po svém.

 

Byl vám blesk na kostýmu Adama povědomý? Gratulujeme, skvělý postřeh. Black Adam totiž pochází ze stejného světa jako Shazam a je jeho úhlavním nepřítelem. Pikantní je, že Shazam původně jmenoval Captain Marvel.

 

Nyní, o několik let později jako dospělý muž, se stejnou DNA kterou jsem měl už jako kluk, se mé superhrdinské sny splnily. 

 

Je mi ctí připojit se k ikonickému DC Universu a je mým opravdovým potěšením stát se ČERNÝM ADAMEM. 

 

BLACK ADAM je obdařen schopnostmi rovnajícími se Supermanovi, ale narozdíl od něj nemusí sekat dobrotu a nemusí držet krok. Je to vzpurný a jedinečný superhrdina, který vždycky udělá pro lidi to nejlepší, ale dělá to po svém.

 

Pravda a spravedlnost ano, ale podle BLACK ADAMA. Tato role není jako žádná jiná, kterou jsem už ve své kariéře ztvárnil. A jsem vděčný do morku kostí, že se na tuto cestu můžeme vydat všichni společně. 

 

BLACK ADAM bude mít premiéru 22. 12. 2021. We Likey.

 

 

Images by DC Comics, Dwayne Jonson and Toyark

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.