Jak dát ženě 60 sekundový orgasmus?

leden

22

2017

Jak dát ženě 60 sekundový orgasmus?

| 2017-01-22T20:47:18+00:0022. leden 2017 | #vztahy a sex |

Jak dát ženě 60 sekundový orgasmus?

Ženy jsou tajemné bytosti a jednou ze záhad jejich osobností je orgasmus. Nyní je tajemství odhaleno. A i Vy můžete u své partnerky zabodovat jako skvělý milenec, který jí dá to, co nikdo jiný.  A je to jednodušší než byste čekali. Způsobů, jak ženu přivést k úžasnému orgasmu je mnoho. Ale existuje i způsob, jak dosáhnout něčeho, co si mnozí z nás jen tajně představují – orgasmus ženy, který trvá celou minutu. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení je to možné. Emily Nagoski, PhD. je autorkou knihy Přijďte takoví, jací jste: Překvapivá nová věda, která promění váš sexuální život. Nabídla několik tipů, jak nechat Vaši dámu sténat 60 vteřin a ještě prosit o přídavek. Není to běžné, ale s radami od Nagoski toho můžete dosáhnout.

Zahrňte ji komplimenty

Všichni víme, že ženy rády slyší, jak jsou sexy a krásné. Nyní je na to nejlepší čas. Na začátek ji polibte na krk a pohrávejte si s jejími citlivými místy. Nagoski navrhuje, posilovat její ego a budovat pocit bezpečí, který Vám zaručí, že se bude svíjet, toužit po Vás a chtít ještě víc.

Mluvte sprostě

Je tu dobrý i špatný způsob, jak mluvit sprostě v ložnici. Nejdřív se ujistěte, že máte ujasněná pravidla ještě před tím, než se o něco takového pokusíte. Jinak by se mohla urazit a Vaše cesta ke kýženému cíly může být předčasně ukončena. Vybudujte důvěru tím, že občas zavedete řeč na „rajcovní“ téma. Po malých krůčcích – co byste chtěli dělat, dát jí výprask nebo třít její klitoris a pak už jen dělat jen to. Poté, co jí popíšete sexy scénář, bude si jej představovat a chtít, aby se to stalo.

Buďte tu šéfem

Ženy chtějí muže, kteří umí převzít řízení, bez ohledu na to, co říkají nebo jak se chovají. To znamená, že žena netouží víc po ničem, než po muži, který se o to umí postarat v posteli. Nejde jen o to šéfovat, ale celou situaci převzít do svých rukou a řídit ji. Škádlit ji tím, že ji vzrušíte do vyšších obrátek a pak polevíte. Drážděte ji klitoris a pak se navraťte k líbání krku. Nechte ji chvíli čekat na pokračování.

Laškujte

Škádlení by mělo být na předních příčkách Vašeho seznamu. Je přirozené a bouřlivé hormony pomohou rozproudit vášeň. Dáte jí tolik a přeci ne všechno. Podle Nagoski ji udržujete na pokraji orgasmu, znovu a znovu tak rozproudíte její vzrušení, které se bude šířit po celém těle. Konečný orgasmus tak bude trvat mnohem déle a vyvrcholení bude mnohem silnější.

Nastavte náladu

Milí Casanové, nyní je čas, abyste skutečně ukázali své romantické dovednosti. Nemusíte ji zahrnovat dárky a od dveří nemusí vést cesta z okvětních plánků růže, ačkoliv to nemůže ublížit. Především se ujistěte, že je uvolněná a klidná. To jí napomůže jít cestou k dlouhému orgasmu, který bude trvat déle než obvykle. Výzkumy ukazují, že hudba a svíčky pomohou uklidnit centrální nervový systém. Takže se nemusíte bát romantické atmosféry, který jí pomůže dosáhnout nejlepšího orgasmu života.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.