Chytrá náplast pro muže, která oddálí váš orgasmus

leden

13

2022

Chytrá náplast pro muže, která oddálí váš orgasmus

| 2022-01-13T13:18:55+00:0013. leden 2022 | #vztahy a sex#technologie#gadget |

Předčasnou ejakulací někdy v životě trpí na 30 % mužů a další spousta z nich se prostě někdy udělá mnohem dřív než, by chtěli. Tento problém může být zdrojem spousty rozpaků, ale pokud tato nová nositelnost dokáže to, co slibuje, může být řešení na cestě.

Na veletrhu CES v Las Vegas představil start-up Morari Medical, který se specializuje na sexuální zdraví a wellness, elektronickou náplast a doprovodnou aplikaci, která po nasazení mezi pytlík a zadek zabraňuje předčasné ejakulaci a vy prostě vydržíte déle.

Neurostimulační zařízení funguje tak, že ruší nebo dočasně potlačuje nervové signály mezi penisem a mozkem. Vytváří malé elektronické impulzy, které mohou mužům pomoci vyhnout se předčasné ejakulaci a pomoci jim prodloužit sex.

Tato chytrá náplast se skládá z malé baterie, Bluetooth vysílače a bezdrátové transdermální elektrické neuromodulační jednotky (TENS). Po jejím zapnutí a připojení k chytrému telefonu pak mohou uživatelé zvýšit nebo snížit sílu stimulace.

"Produkt společnosti Morari má potenciál zásadně ovlivnit sexuální zdraví a zlepšit vztahy díky větší intimitě a lepší komunikaci," řekl Dr. Aaron Davis z Minneapolisu. Produkt je zatím ve fázi prototypu. Společnost ale plánuje uvést svůj výrobek na trh v roce 2023. Zatím nebyla oznámena žádná cena zařízení.

 

Source and images: Men's Health UK and Morari Medical

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.