Chcete doma Deadpoolovu hlavu? Za 3.500 může být vaše. Urážet vás bude zdarma

červenec

26

2020

Chcete doma Deadpoolovu hlavu? Za 3.500 může být vaše. Urážet vás bude zdarma

| 2020-07-26T22:47:45+00:0026. červenec 2020 | #Marvel#comics#Deadpool#merč#collector |

Usekněte Deadpoolovi nohy a dorostou, stejně tak si sám může bez výčitek upižlat ruku z pout. Ale co se stane, když se oddělí jeho hlava? Odpověď je jasná: Může skončit u vás v obýváku!

Výrobce hraček Hasbro nedávno vydal Deadpoolovu hlavu, která se hýbe, mluví a reaguje na vaše chování. Lze ji ovládat pomocí aplikace přes Bluetooth a děsit vaše návštěvy. Lze vůbec chtít víc? No, o trošku ano. Ale ne o moc.

Nenechte se mýlit, ta hlava je skutečně úžasná. Je v životní velikosti, mluví pochopitelně jen anglicky a jakmile ji vyndáte z krabice a zapnete ji, hned vás počastuje několika nekorektními vtipy a zeptá se na vaše jméno. Hlava má mikrofon, dotykové senzory na hlavě i v podstavci a světelné čidlo, takže vás vážně poslouchá a reaguje. Ale i tak vám po vašem představení odpoví, že vám stejně bude říkat Bobe.

Hlava obsahuje na úctyhodných 600 frází, které jsou spouštěny podle situace. Což je ale zároveň nevýhoda, protože je jich tolik, že by u Hasbra nezaplatili filmového představitele Ryana Reynoldse a hlášky namluvil neznámý herec, který se projevem Ryanovi velmi podobá. Takový rozhlasový kaskadér. Reproduktor bohužel také nepatří k nejkvalitnějším.

Podle zkušeností fanoušků ze senzorů nejlépe funguje mikrofon a Deadpool reaguje na vše, co mu bylo řečeno, se svým typickým cynismem. Dotykové a světelné senzory jsou o něco horší. Mávání rukou před jeho obličejem může způsobit že ani nedokončí předchozí reakci a začne novou a dotykové senzory nefungují vždy. Jiné senzory ale fungují dobře, dyž ho otočíte vzhůru nohama, začne na vás ječet. 

Ale když ho pohladíte, tak vrnění rozhodně nečekejte. Deadpool nebyl stvořen k mazlení. Hlavním účelem Deadpoolovy lebky jsou pošahané vtípky. Skutečný potenciál hlavy ale odemčete stažením doprovodné aplikace do telefonu.

Díky ní můžete Deadpoolovu budku přimět říkat věci ze zvoleného seznamu témat, jako jsou zprávy, vtipy a dokonce i výhrůžky. Aplikace umožňuje nahrávat video, kde lze během natáčení vašich kamarádů prohlížejících si hlavu spouštět různé reakce a děsit je tím v reálném čase. Video lze pak přímo umístit na sociální sítě.

Další funkcí za které hlava získává body jsou pranky. Vedle různých žertíků tady najdete i party režim a noční režim. Párty režim je v podstatě jednoduchý: Hlava se stává citlivější na pohyb a zvuk, takže je mnohem zábavnější vzít hlavu do podpaží a jít mezi vaše přátele (pokud nějaké máte). Noční režim je určen k umístění hlavy na polštář vedle vás, když spíte, i když nevíme, proč byste to měli dělat. Ale proti gustu… Alespoň vám neznečistí prostěradlo.

Prank režim už je o něco zábavnější. Když dáte hlavu do tašky, tak začne křičet ať ho pustíte ven. Nebo ho postavíte na umyvadlo nebo záchodovou mísu a když někdo otevře dveře… Připravte si kýbl a hadr. Tady senzory fungují skutečně dobře, protože Deadpool je aktivován hned dvěma z nich, změnami světla a pohybu. Očekávejte vtípky o prdech a volání po soukromí. O něco méně funguje žertík s hlavou v lednici. Světlo samo hlavu často nespustí a pohybový senzor čeká marně, když totiž otevřete lednici a čumíte do ní, hýbete se jen minimálně.

Stojí tedy tato hračka pro dospělé za ty peníze? Těžko soudit. Ne vše se povedlo a vtípky se brzy začnou opakovat. Pohled na ceny na českých eshopech atakující hranici 3.500 Kč taky nepotěší. Ale je to sprostě mluvící Deadpool, hýbe se, prosvištíte si angličtinu a nejzábavnější bude, když si pozvete nějaké přátele. Tak máte aspoň důvod si nějaké udělat.

 

Images by Hasbro, Inc. / Marvel Entertainment, LLC

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.