Call of Duty drží klid zbraní, až do Silvestra si můžete zahrát super ostrou koulovanou

prosinec

28

2019

Call of Duty drží klid zbraní, až do Silvestra si můžete zahrát super ostrou koulovanou

| 2019-12-28T02:42:39+00:0028. prosinec 2019 | #gaming#PC Master Race#pew pew |

Značná část světa se během svátků snaží prezentovat spíše svoji laskavější stránku a tým stojící za Call of Duty: Modern Warfare není výjimkou. Společnost Infinity Ward a Activision zavedla v populární střílečce režim Snowfight, který bude k dispozici až do 31. prosince.

Co od toho čekat? Přesně to, co už zaznělo v názvu: Parádní koulovačku. Vy a vaši parťáci musíte sundat nepřátele pomocí sněhových koulí, které tak na pár dní můžou u vás v obýváku nahradit obvyklé zbraně a výbušniny. Pokud vám přijde vhod malá změna, nebo jste už slyšeli o vánočním klidu zbraní, tenhle režim může být přesně to, co hledáte.

Pokud ale máte kompetitivní náladu i o Vánocích nezoufejte. K dispozici je také režim Drop Zone, který vyžaduje týmovou spolupráci. V něm budete muset mít v držení kontrolní body, na které vám bude doručena zásilka zásob.

Snowfight naleznete na vánočně vyladěné mapě Winter Docks, kde se dá najít řada eastereggů a navíc lze získat speciální, žlutou sněhovou kouli. Tato ledovka dává 100 damage a vyřadí tak soupeře na první zásah, na rozdíl od klasické bílé, které vás dostanou až po třech až čtyřech hitech.

A pokud už se vaše hráčské aktivity také přesunuly na váš telefon a hrajete Call of Duty: Mobile, nezůstanete ochuzeni. Do 31. prosince je aktivní vánoční Prop Hunt, kde si můžete nasbírat hned několik cenných předmětů. Do 29. prosince mohou hráči navíc získat novou třídu battle royale (Trickster s hologramem). Vývojáři jednoznačně chtějí, aby se na vaše PC a konzole nestačil usadit prach ani ke konci roku, a tak láká na vychytané sváteční dobroty. Ale dejte pozor, stejně jako vaše cukroví na balkoně, k dispozici budou už pouze několik málo dní.

 

Images by Infinity Ward / Activision

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.