Jak být neporazitelný při hádce s přítelkyní?

březen

28

2017

Jak být neporazitelný při hádce s přítelkyní?

| 2017-03-28T12:20:49+00:0028. březen 2017 | #vztahy a sex |

Jak být neporazitelný při hádce s přítelkyní?

Možná se tento úkol zdá být až příliš skličující a téměř nemožné ho provést. Ovšem existuje pár tajemství této hry, které Vám pomohou vyhrát. Mnoho mužů dost často řekne a připustí, že se mýlí. I když to tak zrovna není. Je to především proto, aby zabránili prosazování argumentů a zbytečných hádek. Což je, upřímně řečeno na nic.

Falešné přiznání viny, není v žádném případě „vítězství“.

Chcete odejít z boje s Vaší přítelkyní a nechat ji, aby se cítila jako šampion? Líbí se Vám pocit, kdy Vám pomyslně odstraní koule a dá si je do kapsy, protože si je podle ní už nezasloužíte?

Pokud chcete být raději vítěz, tak čtěte návod, jak být neporazitelný při hádce s přítelkyní:

1.- Nikdy se nehádejte po telefonu, e-mailu, prostřednictvím textu nebo prostřednictvím poštovního holuba. Prostě nic z toho. Být tváří v tvář je zcela zásadní. Ženy jsou od přírody citlivé a empatické stvoření. Tím pádem, pokud máte šanci, že si budete navzájem hledět do očí, tak máte mnohem větší šance zvítězit. 2.- Vyhněte se rouhání a házení viny na kamarády. Rozhodně to není chytrý ústupek. Čím více klidu a pohody se v hádce objeví, tím určitě lépe. Své přítelkyni musíte nechat pocit, že ona se chová polemicky. A i když budete mít chuť prorazit hlavou zeď, tak zůstaňte pevní a jistí. Zkuste počítat do 10, při každém pocitu vybouchnutí. 3.- Zůstaňte zcela a naprosto tichý. A to bez legrace. Proč? Vzhledem k tomu, že když dáte ženě dostatek času, tak je velmi pravděpodobné, že začne vytahovat sama různé argumenty, díky kterým nakonec uzná, že se mýlí a pravda je na Vaší straně. 4.- Nabídněte, že jí koupíte dárek, jako prostředek k získání jejího odpuštění. Ve chvíli, kdy nabídku příjme, okamžitě přeskočte a začněte pomalu poukazovat na to, že je skoro nemožné uvěřit, jak moc materialistická ona je. Opravdu to musíte dobře zahrát. Začněte se sami sebe ptát, jak je možné, že jste s někým takovým mohli vůbec skončit. Její vina se v tomto případě ukáže velmi rychle a vy budete na koni. 5.- Můžete také přijít s důvody, proč bylo Vaše chování takové, jaké bylo. Ovšem musí to být důvody, která Vám pomohou sbírat sympatie. Nezapomeňte, že ženy jsou citlivější. Využijte toho ke svému prospěchu. Začněte pro sebe sbírat omluvy – práce je stresující, jste ve sporu s Vaší matkou, máte hřebík v pneumatice… Může se hodit skoro všechno, co by mohlo Vaši přítelkyni přiklonit na Vaši stranu. 6.- Jednoduše se opijte. V extrémních případech, může být i black-out Vašeho mozku správným řešením. Nemůžete totiž prohrát hádku s přítelkyní, kterou si ani nepamatujete. Toto je pánové 6 jednoduchých pravidel, která Vám při hadce pomohou zůstat nad vodou. A při tom můžete „lítat jako motýl a bodat jako včela“. Nicméně, jedno malé upozornění. Zkuste pravidlo číslo 6, nedělat zbytečně moc často. Maximum je tak 3x týdně. Potom už si zahráváte s tím, že by to také mohli vzdát Vaše játra.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.