Brutálně upřímný horoskop z roku 1979. Poznáte se v nekorektním zvěrokruhu?

červenec

9

2020

Brutálně upřímný horoskop z roku 1979. Poznáte se v nekorektním zvěrokruhu?

| 2020-07-09T03:40:08+00:00 9. červenec 2020 | #fun#history |

Nedávno jeden uživatel Twitteru zveřejnil nález horoskopu z roku 1979. Je psaný na psacím stroji (mladší si vygooglí) a nebere si servítky. Žádné znamení neodejde bez urážky, v roce 1979 se s politickou korektností nikdo nemazal a výraz snowflake souvisel pouze s počasím.

Nejzajímavější na horoskopu ale je, jak se většina čtenářů se shoduje, že je místy nepříjemně přesný. Poznáváte se ve vašem znamení? Tak schválně:

Vodnář

Máš inovativního ducha a schopnost progresivního myšlení. Lhát bys mohl za nároďák. Opakuješ ty samé chyby pořád dokola, protože jsi tupan. Každý si myslí, že jsi prvotřídní kretén.

Ryby

Máš živou představivost a často máš pocit, že tě sleduje BIS nebo policie. Na své přátele máš nulový vliv a lidi tě nesnášejí, protože se pořád vytahuješ svými přednostmi. Chybí ti sebevědomí a vlastně jsi pěkná sračka.

Beran

Jsi typem průkopníka a myslíš si, že většina lidí jsou kokoti. Rychle se nasereš, jsi netrpělivý a nenecháš si poradit. Jsi osina v prdeli.

Býk

Jsi praktický a vytrvalý. Umíš se zabejčit a odhodlaně makat jako blázen. Většina lidí si myslí, že jsi neústupný a paličatý. Nejsi nic jinýho než pravověrnej komouš.

Blíženci

Pálí ti to a jsi inteligentní. Lidi tě mají rádi, protože jsi bisexuál. Máš tendenci očekávat příliš mnoho za příliš málo. Jinými slovy, jsi lakomý bastard/lakomá coura.

Rak

Jsi sympatický a umíš porozumět problémům ostatních lidí, což znamená že jsi sráč. Pořád všechno odkládáš. Díky tomu si budeš vždycky žít spokojený život a budeš vždycky stát za hovno. Všichni ve vězení jsou Raci.

Lev

Považuješ se za rozeného vůdce. Ostatní si myslí, že jsi idiot. Většina lvů jsou tyrani. Jseš ješitnej a nezvládáš upřímnou kritiku. Tvoje arogance je neskutečná. Lidé ve Lvu jsou zlodějíčci, hovada a tráví většinu času líbáním zrcadel.

Panna

Jsi logický typ a nesnášíš disharmonii. Tvoje posraný puntičkářství zvedá tvým přátelům kufr. Jsi citově unylý a častokrát usneš při šukačce. Panny jsou dobří řidiči autobusů a P A S Á C I.

Váhy

Jsi umělecký typ a je pro tebe těžký vyrovnat se s realitou. Pokud jsi muž, tak jsi nulovej. Většina žen ve Vahách jsou coury. Všechny Váhy umírají na pohlavní choroby.

Štír

Nejhorší ze všech. V podnikání jsi vychcanej a nedá se ti věřit. Dosahuješ vrcholných úspěchů díky naprosté absenci etiky. Jsi dokonalý zmrd. Většina Štírů jsou vrahouni.

Střelec

Jsi optimistický a nechybí ti entuziasmus. Máš neuvěřitelnou tendenci spoléhat se na štěstí, protože nemáš žádný talent. Většina Střelců jsou opilci. Nixon byl Střelec. Stojíš za prd.

Americký prezident Richard Nixon (vpravo) byl ambiciozní a hluboce nejistý muž trpící paranoiou.

Kozoroh

Jsi konzervativní a bojíš se riskovat. Jsi v podstatě posránek. Žádný Kozoroh nikdy neudělal nic významného. Měl by sis to hodit.

 

Tak poznali jste se? Možná úplně ne, ale na vaše přátele to sedí, že? :) 

 

Images by @friends3000, National Archives/The Richard Nixon Presidential Library and Museum

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.