Americká TV vám zaplatí 1.000 $ za sledování dokumentů o zločinech

duben

19

2020

Americká TV vám zaplatí 1.000 $ za sledování dokumentů o zločinech

| 2020-04-19T23:46:38+00:0019. duben 2020 | #zajímavosti#peníze#TV |

Pokud jste jako většina zodpovědných obyvatelů planety kvůli pandemii zavření doma, určitě jste už viděli několik filmů a seriálů, na které by se vám v normálním režimu asi nedostal čas. Streamovací služby zažívají žně a spousta televizí přišla s obsahem zdarma nebo nějakou promo nabídkou. Ale jedna promoakce vybočuje z řady.

Americká online televizní služba MagellanTV hledá diváka, co zvládne 24 hodinový maraton sledování pořadů o vyšetřování skutečných zločinů. A za to vám nabízí 1.000 dolarů. To není špatný výdělek za den sledování telky, že? 

Samozřejmě mají své požadavky, měli byste zvládnout sledovat dokumenty o děsivě nechutných sériových vrazích, nezbláznit se z toho a ještě o tom po celou dobu televizního maratonu aktivně reportovat na sociálních sítích. Možná to zní snadně, ale v seznamu pořadů, které musíte odsledovat najdete dokumenty o kanibalech, o světu drog a pobytu ve vězeních, mučení a masových vraždách. A i když to může znít jako zábava, po 12 hodinách zločinu a vyšinutých vrazích už toho může být příliš.

Pokud to ale vybraná osoba zvládne, čeká ji 1.000 dolarů v hotovosti, roční předplatné jejich TV (což po těch 24 hodinách krve jistě potěší) a tříměsíční předplatné pro přátele a rodinu.

Zájemci si o tuto originální brigádu musí zažádat jako o dobře placenou práci - motivačním dopisem, kde v maximálně 1.000 znacích vysvětlí, proč jsou oni ti praví a volitelně natočí i motivační video.

Vydělat si 1.000 dolarů z gauče ale mají šanci pouze v USA a pokud uvažujete jak to stejně zkusit, běžně používaná VPNka tady nepomůže. Pro připsání výhry musíte být občanem Spojených států a výhru pošlou na americkou adresu. Ale nezoufejte, třeba se k něčemu odhodlají i české stanice, Barrandovu sledovanost dlouhodobě klesá, tak se třeba dočkáme odměny za sledování maratonu pořadů Jaromíra Soukupa. Tady by ovšem číňané vlastnící Barrandov museli na odměnu značně přitlačit. 1.000 dolarů by bylo ukrutně málo, to se nedá s nevinnými a neškodnými pořady o kanibalech a deviantech srovnat. 

 

Images by MagellanTV, LLC, by Vijay Putra, Kat Wilcox and Martin Lopez from Pexels

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.