Američanka s černým pásem knokautovala přítele poté, co s ní odmítl mít sex. Na záchranáře chtěla nakašlat koronavirus

březen

28

2020

Američanka s černým pásem knokautovala přítele poté, co s ní odmítl mít sex. Na záchranáře chtěla nakašlat koronavirus

| 2020-03-28T01:00:39+00:0028. březen 2020 | #vztahy a sex#KoronaJePičus#Kung-flu |

Před několika dny se na Floridě ve 38leté LaDonald Shakkie Holmesová začala vařit krev, když s ní její přítel odmítl mít sex. Reagoval tak na Shakiino prohlášení, že je rozhodnutá vrátit se ke svému bývalému muži.

Holmesová, jejíž rejstřík nejrůznějších obvinění má několik stran, to ale nebrala jako důvod k odmítnutí a podle policejní zprávy poté udeřila svého přítele do obličeje kopem z otočky. Přítel v krvi opustil budovu a zavolal 911. "Je třeba uvést, že zatčená vlastní černý pás v bojových uměních," komentovali incident policisté ve své zprávě. Ve chvíli, kdy policie dorazila na místo, byl již přítel Holmesové k nepoznání.

Když policie vešla do domu, Holmesová ležela v klidu v posteli a odmítala odpovídat na jakékoliv otázky. Když se ji pak policisté pokusili odvést k policejnímu vozu, všimli si, že Holmesová poněkud napadá na jednu nohu. No bodejť by ne, když si ji předtím zlomila o hlavu toho chudáka, co nechtěl.

Chlapci od policie nechtěli situaci podcenit a zavolali rychlou lékařskou pomoc. Když ale sanitka dorazila na místo, aby poskytla Holmesové ošetření, její chování se rychle změnilo a stala se opět agresivní a začala napadat obě posádky.

Holmesová se tak rozjela, že se ji lékaři rozhodli uklidnit sedativy. Ale to ji nezpomalilo. Místo toho začala na zdravotníky hlasitě kašlat a křičet: "Mám koronavirus!"  Během následného poutání na nosítka pak naplivala záchranářům do tváře.

Holmesová byla odměněna celou řadou těžkých obvinění a byla propuštěna na kauci 7000 dolarů. Výsledky testů karatistky ani zdravotníku bohužel nejsou známy. 

Zlatý udávání za kouření na balkoně.

 

Images by TSG Industries Inc., and by Daniel Adesina from Unsplash

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.