IKEA vám zpříjemní Home Office. Levná čistička vzduchu může být velkým hitem

březen

7

2021

IKEA vám zpříjemní Home Office. Levná čistička vzduchu může být velkým hitem

| 2021-03-07T23:42:49+00:00 7. březen 2021 | #technika#gadget#HomeSweetHome |

Také jste si všimli, že když když jste teď často doma nebo dokonce z domova pracujete, kolik se doma střídá pachů? A říkali jste také si během práce, odkud se bere pořád ten prach?

To se ptali i v IKEA. Švédský výrobce už několikrát dokázal reagovat na díry ny trhu například s levnými bluetooth reproduktory nebo dostupným vybavením pro chytrou domácnost. A nyní v době homeofficové přichází s čističkou vzduchu Förnuftig. 

Ano, čističky vyrábí kde kdo, ale jejich ceny se pohybují okolo 10 tisíc a víc. “V IKEA věříme, že čistý vzduch v interiéru by neměl být luxusem pro pár vyvolených, a proto jednou z našich hlavních priorit při vývoji čističe vzduchu Förnuftig bylo dosáhnout nízké ceny čističky vzduchu i filtrů,” popsal vývoj Mathias Karlsson, ředitel sekce pro chytrou domácnost společnosti IKEA Canada. A není od pravdy daleko, čistička samotná vyjde na 1 290,- a za filtry dáte 149.-, resp. 249,- korun. A není třeba je měnit často.

Ano, není to nejvýkonnější čistička na světě. Je určena do prostor o 8 až 10 metrech čtverečních, ale má to své výhody, ventilátor je tichý a neruší ani během spánku. Také je dobré vědět, že neslibuje ničení virů. Ale pokud si přikoupíte k dodávanému HEPA filtru i filtr plynový, nebudete muset sedět v zápachu čistících prostředků, pachů z vaření a kouře, kterými vás během práce může zásobovat váš partner.

Údržba je překvapivě snadná, filtry měníte podle znečištění 2x až 3x ročně a jednou měsíčně při vysávání přejedete i textilní kryt čističky. To prostě nezní špatně.

 
Images by Inter IKEA Systems B.V.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.