HBO Max končí neúspěchem, sloučí se s Discovery Plus

srpen

5

2022

HBO Max končí neúspěchem, sloučí se s Discovery Plus

| 2022-08-05T14:24:38+00:00 5. srpen 2022 | #HBO#TV |

HBO Max není úplně mrtvá platforma, přestože její rozhraní a fungování je trnem v oku mnoha zákazníků. Ale v létě 2023 služba padne a vznikne nová platforma, která nahradí HBO Max i Discovery Plus, vše potvrdil generální ředitel Warner Bros Discovery David Zaslav. Přitom je to jen pár měsíců, co HBO Max nahradilo starší HBO Go.

"HBO Max má konkurenceschopnou sadu funkcí, ale měla problémy s výkonem a zákazníci k ní měli výhrady," řekl Zaslav a byl mnohem slušnější, než bychom byli my. Aplikace v mnoha zemích pravidelně zápasí se streamováním, když si spousta lidí pustí najednou jejich hity jako Euphoria nebo Succession. Dále ředitel prohlásil, že Discovery Plus má lepší technologický stack a stane se jádrem nové služby, která bude kombinovat obsah HBO Max s obsahem a technologií Discovery Plus. Design a používání tedy bude značně překopáno a bude stát na Discovery Plus.

Kostým se nápadně podobá zimním bundám z 80. let

"Myslíme si, že tento produkt bude skvělý," řekl Zaslav poté, co posluchače ujistil, že společnost se nebude rušit službu HBO Max. Tato zpráva přichází po týdnu plném obav, už začátkem týdne se stala virální zpráva, že již plně dokončený film Batgirl má tak hrozné testovací recenze, že jim to za tu ostudu nestojí a film pomaže rovnou do trezoru. Další filmy vyrobené exkluzivně pro HBO Max ze služby zmizely, i když je často stále možné si je koupit nebo přehrát. Několik insiderů informovalo, že situace pro HBO Max a tvůrčí vývojové týmy, které zde pracují, nevypadá růžově a nastanou změny.

Zaslav se během projevu snažil tyto obavy uklidnit a trval na tom, že programová nabídka HBO Max je celkově dobrá a má podporu celé společnosti. Přitom právě Zaslavovi se nepovedený projekt dával za vinu především - nový generální ředitel zavrhoval vše, co nebyl jeho nápad. Před touto fúzí byl 15 let šéfem Discovery, konkrétně byl zodpovědný za propadák streamovací původní platformy Discovery i za odklon od dokumentárních pořadů směrem k reality show. 

Zatím není jasné, jak se bude nová kombinovaná služba Warner Brothers Discovery jmenovat ani kolik bude stát, ale doufáme, že uvidíme komplet Bořiče mýtů a chystané dva seriály ze světa Her o trůny.

 

Source:  Vox Media, LLC
Images by Warner Media LLC, WarnerMedia Direct LLC, DC Films

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.