Christian Bale by byl ochotný opět hrát Batmana! Má ale jednu podmínku

červen

28

2022

Christian Bale by byl ochotný opět hrát Batmana! Má ale jednu podmínku

| 2022-06-28T10:59:45+00:0028. červen 2022 | #Batman#Kino |

Christian Bale čerstvě prozradil, co by se muselo stát, aby si mohl zopakovat svou ikonickou roli Batmana ve slavné filmové sérii DC. Bale, který si zahrál ve filmech režiséra Christophera Nolana Batman začíná z roku 2005, v kritikou vychvalovaném pokračování Temný rytíř z roku 2008 a Temný rytíř povstal z roku 2012. Nyní Bale uvedl, že existuje pouze jedna věc, která by ho mohla přimět k návratu do role Batmana, kterou v současnosti zastává Robert Pattinson (a kterou dokonale pohřbil Ben Affleck). O co jde?

.

"Nikdo se mi o tom nikdy nezmínil. Nikdo o tom se mnou nemluvil." řekl Bale, když byl dotázán, zda byl osloven, zda by si zopakoval svou roli Bruce Wayna a Batmana. "Občas mi lidé říkají: Hej, slyšel jsem, že tě oslovili a nabídli ti tohle a tohle. A já na to: To je pro mě novinka. Nikdo mi nic nenabídl."

Na otázku, co by vlastně musel udělat pro to, aby si znovu oblékl Batmanův kostým, Bale připustil, že by se nechal přesvědčit, kdyby byl k projektu přizván režisér Christopher Nolan.

"Měli jsme s Chrisem Nolanem dohodu," dodal Bale. "Řekli jsme si: Hele, podívej. Pojďme natočit tři filmy, pokud teda budeme mít to štěstí, že se nám to podaří. A pak to zabalíme. Kdyby si Chris Nolan někdy řekl: Víš co, mám ještě jeden příběh, který chci vyprávět, to by bylo něco. A kdyby si přál ten příběh vyprávět se mnou, šel bych do toho."

8

Nolan i Bale se po filmu Temný rytíř povstal z roku 2012 spolu už nespolupracovali. Nový Batman s Pattinsonem a Zoe Kravitzovou jako Catwoman zaznamenal po březnové premiéře obrovský kasovní úspěch, a dokonce si vysloužili poměrně příznivé kritické srovnání, ale mezi časté výtky patřil právě “emo Batman” v Pattisonové podání. Vyslyší Nolan Balovu (a vlastně i naši) prosbu?

 

Images by Christoper Nolan, Warnwe Bros. Pictures

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.