9 nejmužnějších zálib na světě

prosinec

15

2016

9 nejmužnějších zálib na světě

| 2016-12-15T15:20:13+00:0015. prosinec 2016 | #lifestyle |

9 nejmužnějších zálib na světě

Jak se pořádně pobavit a rozvíjet při tom svoje mužské dovednosti? Odložte svůj Playstation, vyberte si nějaký koníček ze seznamu a začněte se mu věnovat.

Házení nožem

Zamyslete se. Nadejde soudný den. Civilizace půjde do pekla. Všude budou chodit zombie ve stylu The Walking Dead. A Vám brzo dojdou náboje. Tím, že budete umět hodit s přehledem svůj nůž, který se zabodne do kteréhokoliv cíle, tak přesně tím zvýšíte svoje šance na přežití. Anebo pokud bude vše, stejně jako doteď, tak můžete pobavit alespoň pár svých přátel při grilování. Určitě ocení, jak se Vaše nože krásně zabodnou do stromu.

Lezení po skálách

Jako malý jste určitě po všem lezl. Po stole, po stromech, po malých skálách. Vraťte se zpět ke kořenům a zkuste horolezectví. Prvně se vrhněte na krátké a méně náročné cíle. Stačí se pohybovat jenom pár metrů nad zemí. Tím se zbavíte strachu a dostane více jistoty.

Muškaření

Dnes už chodí na ryby skoro všichni. I každý malý kluk na vesnici dokáže chytnout kapra na kousek chleba. Ovšem muškaření je něco, co jen tak někdo neumí a je na to skvělá podívaná. Ze začátku budete potřebovat hodně trpělivosti, abyste zkrotili muškařský prut. Ale jakmile se to jednou naučíte, pak budete teprve pan rybář.

Bojové umění

Je jedno, jestli se bude jednat o Krav Maga, Muay Thai nebo Box. Každý trénink Vám něco dá. Zprvu si sáhnete na dno svých sil, ale postupně začnou růst. Jak fyzická zdatnost, tak i sebevědomí. Ovšem je důležité si zachovat zdravé sebevědomí a ne se stát jedním z magorů, co ví, znají a mají všechno.

Znalec whisky

Jasně, tohle je něco trochu jiného, než ty předchozí. Pokud si nebudete dávat pozor, tak můžete dopadnout hodně špatně a každý víkend se budete plácat u první pouliční lampy, do které narazíte. Ovšem pokud se to naučíte od toho správného konce, tak se z Vás může stát pravý odborník široko daleko.

Fotografování

Vyzkoušejte nějaký kurz fotografování, kde se naučíte správně ovládat svůj fotoaparát. Potom ovládněte některý z grafických programů, ve kterém uděláte svoje fotografie dokonalé. Dále si založte on-line fotoalbum, kde budete svoje snímky prezentovat. A kdoví, třeba se Vám občas ozvou nějaké slečny, že bych chtěli nafotit fotografie aktů.

Poker

Před časem byl s touto hrou obrovský boom. Poker se hrál všude a pořád. Nyní je zase trochu na ústupu. A možná je dobré se mu začít konečně naplno věnovat. Ať už on-line při nějaké cash-game, nebo v kasinu. Třeba si tím vyděláte na příští dovolenou.

Pivovarnictví

Nemyslíme tím, že si otevřete hned svůj vlastní pivovar. S tímto koníčkem lze začít pěkně pomalu. Na internetu najdete určitě mnoho návodů, jak si vyrobit svoje první pivo. Vaši přátele budou určitě ohromeni, až k Vám přijdou na návštěvu a vy jim nabídnete svůj vlastní ležák.

Kovářství

Tohle určitě není snadné. Týká se to řemeslného opracování dřeva, mnoho železa a hodně horké pece. Ale jakmile tuto dovednost ovládnete, tak se budete cítit opravdu mužně. Mlátit těžkým kladivem do ruda rozžhaveného kovu není jen tak pro někoho. Ale pokud to zvládnete, tak pro Vás nebude problém vyrobit si svou vlastní středověkou zbraň, nebo něco hezkého na plot.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.