7 známek, že je Vaše mysl opravdu geniální

duben

27

2017

7 známek, že je Vaše mysl opravdu geniální

| 2017-04-27T10:24:13+00:0027. duben 2017 | #zajímavosti#věda |

7 známek, že je Vaše mysl opravdu geniální

Patříte mezi hrstku lidí, kteří od dětství stále všechno zpochybňují? Možná je Vaše mysl geniální a ani o tom pořádně nevíte. Je například přirozené, se občas něčemu divit. Ale co když to je první náznak toho, že je Vaše mysl opravdu geniální? Myslíte si o sobě, že jste rozumově nadřazený a sdílíte klíčové vlastnosti s lidmi, kteří mají vysokou inteligenci? Pokud děláte nějakou z těchto 7 věcí, tak tomu může opravdu tak být.

1.- Všechno zpochybňujete, neustále

Nerozumíte všemu kolem Vás a hrozně Vás to rozčiluje? Ptáte se, proč jsou věci tak, jak zrovna jsou? To patří k prvním známkám geniality. Brilantní mysl se totiž skoro nikdy nezastaví. Stále zpochybňuje a snaží se odpovědět na nejhlubší a nejtemnější otázky o existenci vesmíru. Proč si nemůžeme olíznout vlastní loket? Jak funguje kvantová teorie? Proč jsme jediní, kdo dokáže jasně mluvit? Máte mnoho těchto otázek? Tak to jste velmi pravděpodobně pekelně chytří.

2.- Mluvíte sami se sebou

Obvykle si lidé myslí, že je to divné, když někdo mluví sám se sebou. Ovšem takový člověk je ve skutečnosti člověk nadřazeného intelektu. Když se Vaše mysl stále rozvijí, tak občas spadne do problémů. V té chvíli je pravděpodobné, že se Vám v hlavě začnou množit myšlenky a následně poté dialogy. A čím intenzivnější je tento proces, tak tím je pravděpodobnější, že začnete mluvit sami se sebou, nebo si alespoň budete jen něco mumlat.

3.- Rádi a také pořád čtete

Jste někdo, kdo velmi rád čte? Místo toho, abyste strávili víkend s kamarády u vody, tak si raději zalezete na svoje oblíbené místo a stále dokola a dokola čtete? Gratulujeme, pravděpodobně jste vysoce inteligentní. Například géniové jsou čtením úplně posedlí.

4.- Neustále sami sebe vyzíváte k úkolům

Opravdový génius se skoro nikdy nezastaví. Stále se snaží vzdělávat a připadá mu, že se naučil pouze minimum. Neustále stimuluje vlastní mozek různými hrami, iluzemi, hádankami, atd.. Mnoho lidí s vysokým intelektem luští křížovky a sudoku tak hbitě a impulzivně, jako ostatní lidé kontrolují své stránky na Facebooku.

5.- Jste roztržití a zapomínáte

I brilantní mysl má své nedostatky. Jedním z nich je zapomínání. Je to proto, že takový mozek je plný neustálých myšlenek a znalostí. A z toho důvodu často zapomíná na běžné a jednoduché věci. To je důvod, proč lidé často vstupují do místnosti a zapomínají, proč tam vlastně jsou. Velmi chytří lidé, také často zapomínají na schůzky a ztrácejí věci.

6.- Můžete mít problémy se závislostí

Spousta lidí rádo užívá alkohol a drogy. A géniové nejsou výjimkou. Během celé historie bylo mnoho géniů závislých na alkoholu nebo drogách. Konkrétní jména zde nebudeme vypisovat, ale bylo jich opravdu hodně. Stačí jen hledat. Ovšem neznamená to, že by snad všichni géniové byli na něčem závislí. A také, že by snad všichni závislí byli géniové. Ale je nutné dodat, že určitá korelace zde opravdu panuje.

7.- Často se trápíte a pořád Vás něco znepokojuje

Mozky géniů se skoro nikdy nezastaví. Pořád v nich vznikají nové myšlenky a otázky. Většina lidí nad takovými otázky jen pokrčí rameny, ale moudřejší to nedokážou. Každou minutu přehodnocují podrobnosti, které se týkají jejich života. A kvůli tomu se také často trápí. Kdo totiž dokáže žít s neustálými pochybnostmi? Géniové si plně uvědomují, že se stále vyvíjí a neustále rostou. To bohužel vede i k pocitům nedostatečnosti a snižování důvěry v sebe sama.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.