7 potravin, které nikdo nekupuje ani v dobách krize

březen

19

2020

7 potravin, které nikdo nekupuje ani v dobách krize

| 2020-03-19T21:09:13+00:0019. březen 2020 | #foodie#KoronaJePičus |

Možná nevíte, že v obchodech právě probíhá všelidové hlasování. Teprve v dobách nouze se totiž ukáže, bez kterých potravin se neobejdeme a které bychom nejedli, ani kdyby hrozila smrt hladem. Tady je sedm z nich.

Pizza Hawaii

Pro někoho vášeň, pro druhého zlo. Takhle vypadá aktuální hlasování. Jak se zdá, v nejistých dobách není čas na experimenty.

Hummus

Pardon, ale pokud mě čeká poslední večeře, rozmačkaná cizrna je opravdu zcela mimo debatu. Něco, co vypadá že vzešlo z dětské pleny si zaslouží expirovat a putovat do kontejneru. Na obrázku je vidět, že příchutě jako čokoládová a pikantní křidýlka by měly být první na seznamu pro krácení výroby.

Ovesné vločky

Protože jestli mám být udušen zabijáckým virem, nebo snídaní z vloček, volím méně ponižující smrt a nechám koronavirus dělat svoji práci.

Corona Beer

Nejdřív propad akcií, teď jako poslední pivo v regálech. Tohle pivo to zchytává ze všech stran možná trochu neprávem, ale na rovinu, znáte někoho, kdo ho opravdu pije a máte ho rádi?

Vegan Food

Tenhle regál mluví za vše. Raději smrt, než tofu a falešný párek. Že by i vegani tváří tvář smrti raději sáhli po špekáčku a másle, aby nepromarnili i zbytek života?

Špenátové těstoviny

Konečně se ukázalo, že to prostě nedává smysl. S čím si je jako uvaříte: S rajskou, nebo špenátovou omáčkou? Jako abyste měli špenát a na něm další špenát? I v armádě spásy se vaří raději kolínka, než tohle.

A celozrnné a cizrnové špagety jsou ve stejném ranku. Uvařte je ve vězení a máte na krku vzpouru.

Rostlinná náhražka masa

Pojmenujte ho Impossible nebo Beyond a udělejte promo po celém světě, ale jakmile půjde do tuhého, vyjde pravda najevo. Raději kuře z Vodňan, než placku z rýže, škrobu a dochucovadel. Říká se, že od anarchie nás dělí tři chybějící večeře a jak vidno, lidé půjdou raději rabovat, než aby večeřeli tohle.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.