7 Mýtů o sexu

únor

22

2017

7 Mýtů o sexu

| 2017-02-22T12:01:48+00:0022. únor 2017 | #vztahy a sex |

7 Mýtů o sexu

Po světě koluje tolik lží a nesmyslů ohledně sexu, že tomu spoustu lidí bezmezně věří a šíří dál jako holý fakt. V dnešním článku se podíváme na pár nejšířenějších mýtů a uvedeme je na pravou míru.

1. Ponožky zničí náladu na sex

Výzkum v Holandsku potvrdil, že ponožky při souloži opravdu nejsou příliš sexy, ale nemají takový vliv na dosažení orgasmu, jako studené nohy. Takže, pokud Vám je zima tak si ponožky raději nechte. Pořád budete mít větší šanci než bez nich.

2. Velikost chodidel odpovídá velikosti penisu

Ve filmech velmi často zmiňovaný mýtus. Realita je však jinde. Velikost něčí nohy opravdu nemusí odpovídat velikosti jeho přirození. Takže dámy, zpět do reality, nebo budete mnohdy zklamané.

3. Ženy potřebují více času pro dosažení orgasmu

Je poměrně známo, že žena se k výkonu zahřívá o něco déle než muž, ale čas potřebný k dosažení orgasmu je přibližně stejný jako u mužů. Tady žádné vyjímky.

4. Hubneme sexem

Můžete se po sexu cítit sedřený jako kůň, ale bohužel jste na 90% nespálili více než 80-100 kalorií, což k nějakému výraznému hubnutí ani zdaleka nestačí. Nicméně, aby hubnutí sexem mělo opravdu smysl, museli by jste jej mít asi 50x denně. Lákavá představa.

5. Ženský orgasmus je silnější než mužský

Tohle je ovšem také mýlka. Jak mužský tak ženský orgasmus má úplně stejnou intenzitu. Jediný rozdíl je v jeho trvání. Zatímco průměrný mužský orgasmus trvá 6 vteřin, u žen je to kolem 14 vteřin.

6. Mokré sny mají jen muži

Málo kdo se tím chlubí, ale téměř každý muž na světě zažil ve svém životě mokrý sen. Možná budete překvapeni, ale stejný zážitek zažilo kolem 40% dotázaných žen.

7. Muži myslí na sex každých 7 vteřin

Zajímavá představa, ale u toho to končí. Je naprostý nesmysl, aby muž myslel 8 228 krát za den na sex. Je však dokázáno, že muž myslí na sex průměrně 19x za den. Je to přibližně stejně kolikrát myslí na jídlo.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.