7 herců, které známe jen jako staříky. Jejich fotky z mládí nepoznáte!

květen

14

2020

7 herců, které známe jen jako staříky. Jejich fotky z mládí nepoznáte!

| 2020-05-14T23:56:44+00:0014. květen 2020 | #osobnosti#Oscar |

Každý máme nějakou tu fotku z mládí, na které si nejsme příliš podobní. Ale tohle je jiný level, protože tyhle filmové hvězdy se proslavili až jako zkušení herci a jejich fotky z mládí tak skýtají neskutečnou zábavu. Poznali byste je?

Ian McKellen

Gandalf z Pána prstenů a Magneto z X-Menů vyrůstal v době Beatles a jak vidno byl to odjakživa stylař. Všimli jste si ale, jak se nápadně podobá britskému kolegovi Benedictu Cumberbatchovi? Být Sir Ian mladší, Sherlocka a Dr. Strange by určitě hrál on.

Anthony Hopkins

Sir Anthony s bujnou kšticí a naléhavým výrazem v mládí připomínal slovenské herce hrající oddané vyšetřovatele v komunistických TV kriminálkách. Slyšel snad někdy znělku Majora Zemana?

Samuel L. Jackson

Nick Fury a legenda zářící ve více než 150 filmech má dnes ikonickou pleš, ale zamlada byste ho nepoznali kvůli jeho rebelskému afru. Běhěm svého mládí trpěl vytrvalým koktáním, které se odnoaučil díky napodobování ostatních a hojného používání slůvka motherfucker (true story!).

Morgan Freeman

Naopak božský Morgan do krásy teprve zestárnul. Takový to bylo ucho! Vlasně uši, dva vojenský radary, které děsily nepřítele už z dálky. Ten kouzelný hluboký hlas ale měl už tehdy.

Ricky Gervais

Rickyho komediální seriály a stand-upy lámou na streamovacích sližbách rekordy, ale v mládí očividně zlomil srdce nejedné dívce či chalpci.

Hugh Laurie

Známý sekáč Doktor House se před lety působil spíše jako bratranec herce Miroslava Táborského.

Patrick Stewart

Kde vzal sir Patrick ty vlasy! Kapitán Picard tady vypadá jako regulérní James Bond ze 70. let! Charizma už mu tehdy nechybělo a v reklamě na šampon 2v1 stejně nikdy hrát nechtěl.

 

 

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.