5 nej událostí 2021 v memech

prosinec

27

2021

5 nej událostí 2021 v memech

| 2021-12-27T15:23:50+00:0027. prosinec 2021 | #TOP 5#Internet#2021 |

Bernie Sanders na inauguraci

Rok 2021 odstartoval jedním z nejlepších meme roku. Je to samozřejmě senátor Bernie Sanders, který se účastní inaugurace Joea Bidena. Zatímco mnozí účastníci se oblékli do značkového oblečení, Sanders zvolil ležérní vzhled, jehož součástí byly i jeho ikonické palčáky. Tento vzhled v kombinaci se Sandersovou nevzrušenou řečí těla inspiroval tolik memů, že Nicolas Cage by mohl závidět.

Tenhle meeting mohl být email...

Loď, která uvízla v Suezském průplavu

Chudák loď Ever Given se nějakým způsobem dostala do nešťastné pozice v egyptském Suezském průplavu, zablokovala průjezd stovek dalších lodí a během šesti týdnů vyvolala řadu ekonomických dopadů. Navzdory problémům po celém světě však nehybnost této obrovské kontejnerové lodi inspirovala nespočet memů a Ever Given se stala metaforou toho, že se musíte snažit ze všech sil, i když je proti vám velká přesila.

Rozvod Billa Gatese

Smutný den pro manžele Gatesovy (a obzvlášť pro Billovu peněženku)  se stal velice vtipným dnem pro internet. Poté, co se objevila zpráva, že se Bill a Melinda Gatesovi po 27 letech právně rozcházejí, byly reakce na tweety až příliš dobré.

Bill Gates když se dnes přihlásil ke svému manželství: Vaše manželství narazilo na problém který nedokázalo zpracovat a bude ukončeno.

Rozvodový právník Billa Gatese právě teď

Výpadek Facebooku a Instagramu

V pondělí 4. října došlo kvůli změně konfigurace serveru Facebooku k výpadku služeb Facebook, Instagram a WhatsApp na přibližně šest hodin a miliony uživatelů tak byly na delší dobu odříznuty od svých účtů, což se stalo poprvé od roku 2019. Platformy jako Twitter a Reddit samozřejmě fungovaly, takže tam se okamžitě začaly objevovat memy, které tehdy viděl doslova každý.

Všudypřítomná Hra na oliheň

Squid Game je jedním z nejúspěšnějších seriálů Netflixu vůbec. A nebylo mu úniku. Mysleli jste si, že debaty o Hře o trůny byly otravné? Ha! Rok 2021 vás nechal na debaty o poslední sezoně Game of Thrones ještě s láskou zavzpomínat!

Všichni: Mluví o Hře na oliheň

Já, který jsem ji neviděl.

Druhy bolesti hlavy: Migréna / hypertenze / stres / Hej, slyšel jsi o Hře na oliheň?

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.