4týdenní plán, po kterém zaručeně zhubnete

říjen

19

2017

4týdenní plán, po kterém zaručeně zhubnete

| 2017-10-19T20:07:51+00:0019. říjen 2017 | #lifestyle |

4týdenní plán, po kterém zaručeně zhubnete

Týdenní tréninkový program, který vymyslela koučka atletů a expertka na výživu Sarah Hunsberger, vám zaručí úspěch ve vašem úsilí zhubnout a zpevnit si postavu. Tento plán se opakuje po dobu 4 týdnů a zasahuje hlavní skupiny svalů, zejména břišní a hýžďové. Ty bývají u žen nejvíce problematické. Tím, že zasahuje všechny skupiny svalů rovnoměrně, vaše postava bude symetrická.

Zde je návod:

  • 1 týden: dělejte 3-4 série v rozmezí 12-15 opakování. Je potřeba si nastavit hmotnost závaží tak, které zvednete po dobu 12-15 opakování, těsně před vyčerpáním. To bude vaše výchozí hodnota. Cvičte na strojích, které vám vyhovují a cviky, které máte rádi. První dva dny posilujte horní část těla, další dva dny spodní část těla a zbytek týdne trénujte celé tělo.
  • 2 týden: zvedněte hmotnost svého závaží, tak abyste dosáhli vyčerpání po 8-10 opakování. Stále dělejte 3-4 série, ale pouze 6-12 opakování. Máte těžší závaží, takže se nezapomeňte před zvedáním zahřát. Jinak si zaděláte na zranění.
  • 3 týden: hmotnost závaží nechte jako se 2 týdnu, ale zvyšte počet sérií na 4. Tím zvýšíte intenzitu cvičení a spalování kalorií.
  • 4 týden: hmotnost závaží se nemění, zvyšte počet sérií na 5.

Myslete jako hubení, budete hubení

Rozhodující faktory při hubnutí jsou strava a trénink, ale jedna z přehlížených zbraní ve vaší válce je mysl. Abyste dokázali změnit svůj životní styl a měli dlouhodobý úspěch, musíte mít silné myšlení. „Doporučuji vám, abyste si během tohoto programu na konci každého týdne sedli, stanovili cíle a zhodnotili, jak jste byli úspěšní. Buďte k sobě upřímní a určete, kde se ještě můžete zlepšovat. Časem se malé změny stávají udržitelnými a dlouhodobými návyky.“ vysvětluje Sarah Hunsberger.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.