100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 18.

leden

23

2017

100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 18.

| 2017-01-23T20:17:00+00:0023. leden 2017 | #lifestyle |

100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 18.

Nezapomeňte kouknout na dalších 5 dovedností, které by měl znát každý muž.

86.- Napsat dopis

Mohlo by se zdát, že lidé v dnešní době jsou mistry ztraceného umění psaných dopisů. E-maily, sms zprávy a další široká škála digitálních médií, které máme k dispozici, jsou pohodlné a efektivní. Ale nedokážou držet krok s hmatatelnou ručně psanou korespondencí, která má charakter. Jejich trvalost je bezkonkurenční. I dlouho poté, co zapomenete heslo na svůj gmail, tak dopisy s Vámi zůstanou.

87.- Střílet z pušky

Zbraň může poskytnout potravu, ochranu a dokonce i odpoledne plné zábavy. Je to velmi užitečný nástroj, ale také velmi nebezpečný. Musíte proto vědět, jak bezpečně pracovat se všemi typy střelných zbraní. Jen tak zabráníte tomu, že omylem ublížíte sobě nebo lidem ve svém okolí. I přesto, že nemáte v plánu stát se přeborníkem ve střelbě, tak je velice užitečné znát to, jak zbraně pracují a naučit se zacházet s těmi nejzákladnějšími. Jednou Vám to může zachránit život.

88.- Pronést skvělý přípitek

Nejčastější situací, kdy musí muž umět vyslovit bezvadný přípitek je bezesporu svatba. Mnoho lidí bude směřovat svoje oči a uši na Vás. A je proto důležité ovládnout tuto dovednost. A mimo svatby budete mít určitě i mnoho dalších situací k přípitku během celého svého života. S trochou praxe před zrcadlem se mohou stát Vaše přípitky nezapomenutelnou a inspirující situací pro všechny zúčastněné.

89.- Nastartovat auto

Stává se to každému. Někdo nechá omylem zapnuté stropní světlo v autě a až přijdete podruhé ke svému vozu, tak autobaterie bude vybitá a vy nedokážete nastartovat. Místo toho, abyste hned volali odtahovou službu, tak se naučte startovat svůj vůz i v takovéto situaci. Ušetříte si čas i peníze. Navíc je to dovednost, která Vám bude užitečná i pro ostatní. Divili byste se totiž kolik lidí a především pohledných žen neví, jak nastartovat svoje auto v nouzi.

90.- Umět tancovat

Je pouze málo věcí, které na ženu zapůsobí tak, jako když muž umí tancovat. A tancem myslíme společenský tanec, kdy vyrazíte pro dívku přes celý taneční parket a požádáte ji o tanec. Základní společenské tance nejsou nic složitého. Jenom, když začnete s valčíkem, tak budete mít dobrý základ pro většinu plesů, svateb a společenských akcí.

zdroj:http://www.artofmanliness.com/

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.