100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 17.

leden

6

2017

100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 17.

| 2017-01-06T11:13:17+00:00 6. leden 2017 | #lifestyle |

100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 17.

Každá dovednost, kterou muž umí, se počítá a je chvályhodná. Proto se nezapomeňte naučit dalších 5 dovedností z tohoto seriálu.

81.- Poskytnout dobrou masáž

V arzenálu romantického gentlemana by rozhodně neměla chybět tato dovednost. Na svoji drahou polovičku skvěle zapůsobíte, když ji po náročném dni poskytne uvolňující masáž. Vědět, jak provést dobrou masáž, je kolikrát důležitější, než sex. Vaše milovaná tak dostane pocit, že je milovaná a je o ni dobře postaráno. Což je skvělý způsob na posílení Vašeho vztahu.

82.- Vyprostit uvízlé auto

Existuje mnoho příčin, kvůli kterým může Vaše auto uvíznout. Ať už se jedná o bláto, sníh, mokrou trávu nebo příkop. Zatímco každá situace je jiná, tak jsou určité zásady, které Vám mohou pomoci vyprostit Vaše auto z jakéhokoliv povrchu. A to bez toho, abyste museli volat odtahovou službu. Ušetříte tím tak mnoho peněz. A navíc ve venkovských oblastech si budete vždycky vědět rady.

83.- Hrát kulečník

Kulečník je skvělá hra, při které se muži baví v uvolněné atmosféře. V každém městě je minimálně jedna herna, kde si můžete tuto oblíbenou hru zahrát. Je to ideální místo na setkávání se s kamarády. Proto je důležité znát minimálně pravidla kulečníku. A pokud se naučíte skvěle trefovat koule s pomocí různých triků, tak uděláte dojem na nejednoho člověka.

84.- Vytváření logických argumentů

Mohlo by se zdát, že ve věku internetu šly logické argumenty stranou. Debaty v on-line sekcích, v televizi a na sociálních sítích jsou často plné nadávek, které vyhrávají. Debaty s logickými argumenty by měly být občanskou záležitostí. Je ovšem nutné se vyvarovat polopravdám a klamům. Tato dovednost Vás naučí přesvědčovacím schopnostem, při kterých budete stále vypadat jako gentleman. Nejde ovšem o hlasitost Vašeho projevu, ale o obsah slov.

85.- Usmažit vynikající slaninu

Nic nechutná při chladných zimních snídaních tolik, jako bezvadně usmažená vepřová slanina na litinové pánvi. Slanina by neměla být ani příliš měkká ani příliš křupavá. Prostě tak akorát. Naučit se odhadnout správnou strukturu vyžaduje trpělivost a zručnost. Poté si už stačí jen vychutnávat delikátní polibky mastnoty.

zdroj:http://www.artofmanliness.com/

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.