100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 16.

leden

4

2017

100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 16.

| 2017-01-04T16:07:30+00:00 4. leden 2017 | #lifestyle |

100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 16.

Co všechno by měl ovládat správný muž? To se dozvíte v seriálu 100 dovedností, které by měl znát každý muž.

76.- Pískání na prsty

Pískat na prsty, by se měl naučit každý muž. Je to totiž o mnoho hlasitější způsob, než když pískáte pouze pusou. Přivoláte tak svého psa, kamarády, děti a prostě kohokoliv, kdo je daleko a potřebujete ho nějak upozornit. Je to taková drobná dovednost, která je však podivně uspokojující, když ji zvládnete.

77.- Odhazovat sníh

Odhazovat sníh z příjezdové cesty nebo z chodníku, je únavný proces. Musíte při něm odházet klidně i několik desítek či stovek kilogramů sněhu. Obecně to není nijak zábavná činnost, i když je to velice dobré cvičení na čerstvém vzduchu. Zatímco lidé, kteří se narodili v horských oblastech, tento proces zvládají dokonale. Tak ti ostatní by se měli naučit, jak správně odhazovat sníh, aby si nezničili záda při druhém sněžení.

78.- Naporcovat upečené maso

Primitivní lovci často svoji kořist rozřezali hned na místě někde v divočině. Díky tomu rozdělili maso, které potřebují a věci, které nechali ležet. Usnadnilo jim to transport zpátky do domova. Možná proto zůstaly ozvěny tohoto úkolu i na muže při slavnostních večeřích. Proto, až budete muset porcovat upečené maso před celou rodinou, tak by bylo dobré se celý princip naučit. A to tak, aby zůstalo co nejvíce masa, které bude dobře vypadat na talíři. A ne jenom znetvořený kus.

79.- Uvázat smyčku na laně

Pevná a rychle uvázaná smyčka na laně, se Vám může hodit téměř při kterékoliv příležitosti. Bezvadné je naučit se takzvaný lodní uzel. A k tomu ještě přidejte uzel s názvem dračí smyčka. Ten je až neuvěřitelně bezpečný, a proto se používá i při záchranných akcích. S těmito dvěma smyčkami nikdy nešlápnete vedle.

80.- Jezdit na koni

V dnešním motorizovaném světě se tato dovednost může jevit, jako čistě archaická činnost. Nicméně je to skvělý způsob na odreagování a také si přitom narovnáte záda z neustálého sezení. A navíc to vypadá zatraceně mužně. Takže si zkuste na nejbližší volný víkend zajistit nějakou jízdárnu, kde Vás naučí základy. A hurá do sedel.

zdroj:http://www.artofmanliness.com/

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.