100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 15.

leden

3

2017

100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 15.

| 2017-01-03T22:34:52+00:00 3. leden 2017 | #lifestyle |

100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 15.

Troufnete si na dalších 5 dovedností z našeho seriálu? Poradíte si s motorovou pilou, či dokážete správně připravit lahodný steak?

71.- Použít (bezpečně) motorovou pilu

Po vichřicích nebo námrazách vzniká dost často pohroma v podobě popadaných větví. K Vaší smůle mohou tyto větve ležet na Vašem pozemku nebo na Vaší příjezdové cestě. Pokud se jich chcete rychle zbavit, tak budete muset použít motorovou pilu. Naučte se jí, proto používat. A to maximálně bezpečně, abyste si neuřízli nohu nebo minimálně ostudu.

72.- Správné provedení dřepu

Dřepy jsou jedním z nejlepších cviků, díky kterému dokážete nabrat celkovou sílu. Zapojíte při něm všechny svaly na stehnech, lýtkách a pracovat bude i zadek, záda a střed těla. Nepotřebujete k tomu žádné drahé stroje, stačí jen činka s několika základními kotouči. Existuje několik různých variant na provádění dřepů. Například držení činky za hlavou nebo před hlavou a také podložení pat o několik centimetrů. Stačí si jen vybrat.

73.- Připravit vynikající steak

Krása dobře připraveného steaku je ve své jednoduchosti. Nemusíte mít žádné speciální přísady ani koření. Naopak. Skvělému steaku sluší pouze sůl, pepř a oheň. Pokud se naučíte připravit dobrý steak, tak po zbytek svého života můžete jíst jako král.

74.- Zabavit se (bez chytrého telefonu)

Můžeme to vidět všude. Lidé koukají do svých chytrých telefonů, zatímco čekají ve frontě, sedí u večeře, jedou v autobuse,… Kdykoliv lidé nemají zábavný podnět déle jak 10 vteřin, tak okamžitě vytahují svůj smartphone. V některých případech to může i velmi hrubé chování vůči ostatním. Naučte se, jak trávit čas bez svého telefonu. Ať už je to hraní stolních her, nebo vedení zábavného rozhovoru. Možností je mnoho.

75.- Vyměnit olej ve Vašem automobilu

Vědět, jak vyměnit olej ve Vašem vozidle Vám ušetří čas i peníze. Místo toho, abyste jeli 10 minut do nejbližšího servisu, tam čekali 40 minut, než Vám olej někdo vymění a poté jeli opět 10 minut domů. Tak si můžete vyměnit olej sami ve své garáži během 30 minut. Takže nejen, že si ušetříte čas a peníze, ale také si budete připadat soběstačnější.

zdroj:http://www.artofmanliness.com/

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.