100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 14.

prosinec

30

2016

100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 14.

| 2016-12-30T12:01:53+00:0030. prosinec 2016 | #lifestyle |

100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 14.

Seriál 100 dovedností, které by měl znát každý muž, je opět tady. Dokážete udělat klasický klik, nebo zahrát jednu písničku na kytaru?

66.- Udělat správně klik na rukách

I když zrovna nemáte přístup do posilovny, tak je tu vždy možnost cvičit alespoň kliky. Skvěle při tom zapojíte hrudník, ramena a tricepsy. A i když chodíte do posilovny, tak tento základní cvik by neměl chybět ve Vašich sestavách. Je mnoho starších mužů, kteří denně cvičí několik kliků proto, aby se udrželi ve formě. A také si určitě všichni pamatují z dětství takoví ty soutěže, kdy se malí kluci předhání v tom, kdo kolik zvládne udělat kliků.

67.- Otevřít zamčené dveře

Vykopnutí dveří je dobrá dovednost, kterou byste měli znát. Ovšem někdy je potřeba trochu diskrétnější řešení, když potřebujete otevřít dveře, které jsou zamčené. Nikdo nechce kupovat nové dveře pokaždé, když jde ven a omylem za sebou zabouchne. A klíč je bohužel uvnitř. Když se naučíte známé metody, jak otevřít klasickou cylindrickou vložku bez klíčů, tak nejen že ušetříte peníze za nové dveře a zámečníka, ale také se budete cítit trochu jako opravdový Jason Bourne.

68.- Namíchat dva klasické koktejly

Samozřejmě je jednoduché, zajít si někam do baru na klasický drink. Ale budete to pravděpodobně dražší a i méně chutnější, než kdybyste si ten samý drink namíchali osobně a v poklidu domova. Stačí se naučit alespoň postup míchání dvou základních koktejlů, které Vám nejvíce chutnají. Tím určitě ohromíte všechny svoje hosty, kteří se k Vám staví na skleničku.

69.- Stáhnout kůži ze zvířete

Na první pohled se tato dovednost může zdát jako velmi brutální počin. Ale představte si situaci, kdy žijete na samotě a potřebujete naplnit svůj mrazák masem, nebo jste uvízli ve volné přírodě a potřebujete se najíst. Ve všech těchto případech musíte vědět, jak svoji kořist stáhnout z kůže a poté ji vykuchat. Nejlépe se stahování kůže učí na králíkovi. Je malý a díky tomu nebude vše působit tak chaoticky. A platí přitom stejné zásady, jako kdybyste měli někdy v budoucnu stahovat větší zvíře, jako třeba jelena.

70.- Zahrát jednu píseň na kytaru

Kytara je poměrně jednoduchý nástroj, na který se při troše úsilí, naučí každý zahrát alespoň jednu písničku. Navíc dokáže skvěle sbližovat lidi třeba při táboráku. Začněte drnkat jednu melodii, kterou jste se naučili a uvidíte, jak Vás začnou velmi rychle všichni okolo poslouchat. Pokud k tomu umíte i text a trošku zpívat, tak budete ihned středem pozornosti.

zdroj:http://www.artofmanliness.com/

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.